3. edycja konkursu „ASPiruj, kreuj, koloruj”

rozstrzygnięcie konkursu

lipiec 2021

organizator

Radaway

lokalizacja

Łódź

opis

W czerwcu rozstrzygnięto 3. edycję konkursu „ASPiruj, kreuj, koloruj”, organizowanego przez firmę Radaway, specjalizującą się w produkcji kabin prysznicowych. W konkursie po raz kolejny brali udział studenci z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Zadaniem uczestników było opracowanie projektu wzoru nadruku na szkle, który stanie się motywem kabin prysznicowych firmy Radaway, jak również pełnej aranżacji łazienki.

Organizatorzy informują, że liczba nadesłanych prac przerosła ich oczekiwania. 63 studentów postanowiło wziąć udział w konkursie. Projekty wzorów nadruku na szkle zachwyciły komisję oryginalnością i kreatywnością. Zgodnie z regulaminem wybranych zostało jednak kilka zgłoszeń, które szczególnie wyróżniły się pomysłowością i starannością wykonania.

Po długich i intensywnych obradach jury wybrało cztery najlepsze projekty, które na stałe zostaną wprowadzone do oferty marki Radaway.

Zwyciężyła praca Łukasza Gałacha, który zaproponował projekt inspirowany najstarszym systemem zabezpieczeń tj. kratami nożycowymi, zatytułowany „Scissor”. Zdaniem jury wzór doskonale sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w najmodniejszym ostatnio stylu loftowym.

Drugie miejsce przyznano autorce pracy „Jungle” - Natalii Żurawskiej, której propozycja szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom natury. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Julia Bartczak za projekt „Ikoi” i ponownie Łukasz Gałach za motyw „Spark”.

Na uczestników czeka jeszcze nagroda publiczności. Marka Radaway prowadzi obecnie na swoim fanpage’u na Facebooku plebiscyt online, w którym każdy może oddać głos na swojego faworyta.

I Nagroda

Łukasz Gałach

II Nagroda

Natalia Żurawska

III Nagroda

Julia Bartczak

III Nagroda (ex aequo)

Łukasz Gałach

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE