okno zamknie się za 5

Najwyższej klasy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne

computer zapisz w ulubionych

Najwyższej klasy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne

26 września '19
Hörmann Polska sp. z o.o.

Hörmann Polska sp. z o.o.

ul. Otwarta 1

65-052 Komorniki

tel: 801500100

Drzwi marki Hörmann to rozwiązanie zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak i obiektowego. Firma oferuje najwyższej klasy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne do wszystkich pomieszczeń w domu, a także przeciwpożarowe i wielofunkcyjne drzwi do obiektów użyteczności publicznej.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

To połączenie ekskluzywnego designu, najlepszej izolacyjności cieplnej i bezpieczeństwa. Płyta drzwiowa z niewidocznym profilem skrzydła spełnia najbardziej wyszukane wymagania aranżacyjne.

  • ThermoCarbon – idealne do domów pasywnych – osiągają współczynnik przenikania ciepła UD nawet 0,47 W/(m2K). Płyta drzwiowa o grubości 100 mm jest wypełniona pianką poliuretanową i ma wewnętrzny profil skrzydła wykonany z kompozytu na bazie karbonu i włókna szklanego. Aluminiowa ościeżnica 111 mm wyposażona jest w przegrodę termiczną wypełnioną pianką poliuretanową. Standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3, opcjonalnie RC 4.
  • ThermoSafe – przeznaczone do domów energooszczędnych – mają podobną konstrukcję, skrzydło o grubości 73 mm i UD nawet 0,87 W/(m2K). Standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3.
  • ThermoPlan Hybrid – drzwi o wyjątkowej sztywności i stabilności skrzydła. Zbudowane z połączenia aluminium i stali nierdzewnej; zewnętrzna strona skrzydła wykonana jest z malowanej proszkowo stali nierdzewnej. Energooszczędne, standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3.

Stalowe drzwi zewnętrzne

W drzwiach Thermo46 i Thermo65 zarówno wypełniona pianką poliuretanową płyta drzwi, jak i aluminiowa ościeżnica mają przegrodę termiczną. W Thermo65 z płytą o grubości 65 mm także ościeżnica wypełniona jest pianką poliuretanową. Dzięki takiej konstrukcji oraz potrójnym uszczelnieniom współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,87 W/(m2K).

Aluminiowe i stalowe drzwi zewnętrzne Hörmann oferowane są w wielu nowoczesnych wzorach. Można je też dopasować do bramy garażowej oraz zamontować wraz z naświetlami bocznych i/lub górnymi.

Drewniane drzwi wewnętrzne

Charakteryzuje je bardzo wytrzymała, stabilna konstrukcja i atrakcyjny design. Oferowane są w sześciu liniach wzorniczych, dzięki czemu dopasować je można do wnętrz w różnym stylu i o różnym charakterze. W każdej z serii zamówić je można w kilku rodzajach powierzchni. Poza niezwykle odporną na wszelkie uszkodzenia powierzchnią Duradecor mogą to być forniry z naturalnego drewna oraz wysokiej jakości lakierowane powierzchnie w różnych kolorach. Dostępne są też rozmaite przeszklenia oraz ciekawe aplikacje, np. ze stali nierdzewnej.

NOWOŚĆ: drzwi z powierzchnią o wzorze lnu.

inne w tej kategorii

Nowy budynek z wykorzystaniem systemów Aluprof

Dobiegły końca prace związane z rekonstrukcją i budową jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Poznania. Słynne [...]

KFA ARMATURA

Czarny pasuje do wszystkiego, ciemne kolory pomniejszają optycznie wnętrza, czarny jest ponury i przygnębiający, czerń [...]

MS więcej niż OKNA

Żaluzje fasadowe mSun+ zostały zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniego poziomu nasłonecznienia we wnętrzach, [...]

Głos został już oddany