PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Nowoczesne rzemiosło

01 grudnia '22

Nowoczesne rzemiosło – ORiSTO

ORiSTO to polska marka, która od blisko 90 lat z sukcesem łączy najlepsze tradycje stolarskiego rzemiosła z wymaganiami nowoczesnej produkcji przemysłowej. Meble łazienkowe tworzone przez ORiSTO cechuje wytrzymałość i jakość, będąca efektem starań i systematycznej pracy czterech pokoleń właścicieli i pracowników. Kunszt i precyzja to ich znak rozpoznawczy.

Kolekcja Siena

Kolekcja Siena

 © Oristo

Kanon jakości według ORiSTO

Meble łazienkowe ORiSTO charakteryzują się wytrzymałością i jakością. Obecnie, w nowoczesnym laboratorium, testowane są wszystkie kolekcje i rozwiązania, pod czujnym okiem mistrzów rzemiosła. Na bieżąco i szczegółowo sprawdzana jest zgodność parametrów i komponentów ze standardami. Dbałość o mistrzostwo formy i trwałość są trzonem wszystkich decyzji projektowych i tym z czego marka jest bardzo dumna.

Dyskretny urok elegancji

Perfekcyjne linie, elegancja, prostota łącząca funkcjonalność ze zmysłowością stylu to wzornicze DNA ORiSTO. Meble są dopracowane pod każdym szczegółem – zachwycają nie tylko formą, elegancją, ale również posiadają unikalne na rynku zabezpieczenie przed wilgocią. Firma nieustannie prowadzi badania nad estetyką, kształtem i trwałością materiałów, by przez następne 90 lat dostarczać produkty trwałe i piękne.

Kolekcja Louis

Kolekcja Louis

 © Oristo

Kolekcja Louis

Louis to kolekcja stworzona z tęsknoty za minionym światem – pełnym przyjaznych form, dekoracyjnych, ale i precyzyjnych geometrycznie. Szafki podumywalkowe, konsolki, toaletki i szafki wolnostojąco to wzory, które zachwycają nie tylko finezją wykonania, ale i niezwykłą jakością. Kolekcja Louis to powrót do świata dekoracji i kunsztu odkrywanego w codziennych przedmiotach, wykonanych ręką najwyższej klasy rzemieślnika.

Kolekcja Louis

Kolekcja Louis

 © Oristo

Kolekcje uniwersalne – Siena, Montebianco, Skagen

Kolekcje uniwersalne zostały zaprojektowane tak, by gwarantować swobodę konfiguracji i wkomponowanie w różnorodną przestrzeń. Każdy model mebli łazienkowych kolekcji UNI łączy się z szeroką gamą umywalek meblowych, nablatowych oraz dedykowanych blatów i akcesoriów. Dodatkową personalizację umożliwiają różne warianty nóżek, uchwytów oraz blaty lakierowane i drewniane. Różnorodność stylistyczna kolekcji UNI – od nowoczesnego Brylanta, przez skandynawskiego Skagena i klasyczne Montebianco, po wyrafinowaną Sienę – pozwalają wykreować różnorodne style we wnętrzach.

Kolekcja Montebianco

Kolekcja Montebianco

 © Oristo

Więcej informacji na stronie firmy ORiSTO Sp. z o.o w portalu PdA

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE