okno zamknie się za 5

Oddymianie grawitacyjne - najnowocześniejsze rozwiązania

computer zapisz w ulubionych

Oddymianie grawitacyjne - najnowocześniejsze rozwiązania

30 września '19
MERCOR S.A.

MERCOR S.A.

ul. Grzegorza z Sanoka 2

80-408 Gdańsk

tel: 583414245

fax: 583413985


MERCOR S.A. wraz z ośmioma spółkami zależnymi tworzy grupę kapitałową będącą jednym z liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Posiadamy osiem zakładów produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne linie technologiczne.

Zatrudniamy blisko 750 pracowników. Nasze produkty są obecne w ponad 40 krajach świata. MERCOR niezmiennie od 30 lat rośnie, rozbudowuje strukturę organizacyjną, poszerza zakres oferty, zdobywa nowe rynki zbytu.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Kompleksowa oferta firmy w zakresie oddymiania grawitacyjnego pozwala na zaprojektowanie i wykonanie najbardziej wymagającego systemu, w skład którego wchodzą m.in.:

  • klapy i okna oddymiające,
  • klapy i okna napowietrzające,
  • kurtyny dymowe,
  • doświetlenia dachowe – świetliki i pasma świetlne, które mogą być dodatkowo wyposażone w klapy oddymiające lub wentylacyjne,
  • urządzenia sterujące.

WSPARCIE – OD PROJEKTU PO OBSŁUGĘ SERWISOWĄ

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wykwalifikowaną kadrę doradców ds. techniczno-handlowych oraz rozbudowaną sieć sprzedaży z biurami handlowymi w Gdańsku, Warszawie, Mikołowie oraz Wrocławiu. Dbamy o pełną obsługę serwisową. Przywiązujemy dużą wagę do wsparcia pracy projektowej, co w praktyce polega na dostarczaniu architektom i projektantom niezbędnej wiedzy i materiałów oraz na bezpośrednim doradztwie. Dlatego dedykujemy tej grupie Strefę Projektanta w naszym serwisie internetowym, a także zapewniamy opiekę wyspecjalizowanych projektantów i regionalnych doradców ds. produktów.

INNOWACYJNE PRODUKTY – FORMA, FUNKCJA, CIEPŁO

Efektem połączenia naszego 30-letniego doświadczenia na rynku oddymiania grawitacyjnego z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi jest linia innowacyjnych produktów, na które składają się:

  • rodzina klap oddymiających mcr ULTRA THERM
  • okienny system oddymiania mcr OSO THERM 75

Znakomite parametry termiczne tych urządzeń wykraczają poza obowiązujące wymagania (U=0,8 W/m2K). Efektywność energetyczna nowych produktów idzie w parze z funkcjonalnością i wariantowością ich wykonania, niepodważalną jakością oraz wysoką estetyką.

inne w kategorii "PRODUKTY"

ALUCO

Jest krzemianem należącym do grupy produktów aerożeli krzemionkowych. Jest to materiał, który idealnie izoluje przed [...]

REWA

REWA Sp. z o. o. została założona w 1995 r. Od początku swej działalności spółka zajmuje się produkcją klap dymowych, [...]

BIM
Napęd łańcuchowy Napęd łańcuchowy
D+H

Napęd łańcuchowy firmy D+H, możliwość montażu wewnątrz profilu [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany