Artykuł/projekt zostanie dodany do prywatnej biblioteki dostępnej w panelu użytkownika (wymaga zalogowania).

Projekt domu o minimalistycznej bryle z dwuspadowym dachem

i

Gotowy projekt domu uA263 to interesujący projekt o minimalistycznej, nowoczesnej bryle z dwuspadowym dachem bez okapu oraz płaskim dachem nad częścią garażową.

dom uA263

dom uA263

© uArchitekta

Jasny, przestronny, z dużymi oknami i niemal w całości przeszkoloną elewacją ogrodową. W wewnętrznym układzie funkcjonalnym architekt wprowadził strefowanie, czyli jasny podział na strefy dzienną i nocną. Na parterze, czyli w otwartej na ogród strefie dziennej zaplanowano przestronną kuchnię z wyspą, w którą pokocha każda osoba lubiąca gotować oraz okazały, reprezentacyjny salon z miejscem na stół jadalniany. Ponadto na parterze znajduje się gabinet idealny do pracy zdalnej oraz łazienka  z wanną i prysznicem. Na poddaszu architekt zaplanował komfortową główną sypialnię z prywatną łazienką oraz garderobą, oraz dwie bliźniacze, ustawne i jasne sypialnie dzieci. Dopełnieniem układu poddasza jest ogólnodostępna łazienka oraz praktyczne pomieszczenie pralni.

dom uA263

dom uA263

© uArchitekta

Atutem tego projektu jest duży, wygodny garaż na dwa auta, który z pewnością pomieści również dodatkowe sprzęty. Projekt domu uA263 zapewnia domownikom 182 m² przestrzeni wygodnej do życia (182 m² pow. użytkowej mieszkalnej).

dom uA263

dom uA263

© uArchitekta

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery
W poszukiwaniu idealnego snu
Z pasji do mebli, z szacunku do tradycji – komfortowe i funkcjonalne meble Puszman
Skuteczna i prosta w montażu izolacja to klucz do energooszczędności