Artykuł/projekt zostanie dodany do prywatnej biblioteki dostępnej w panelu użytkownika (wymaga zalogowania).

Projekt nowoczesnej, geometrycznej bryły z prostym dwuspadowym dachem, w typie nowoczesnej stodoły.

i

Projekt domu uA76v2 jest to propozycja nowoczesnej, geometrycznej bryły z prostym dwuspadowym dachem, w typie nowoczesnej stodoły.

dom uA76v2

dom uA76v2

© uArchitekta

Projekt 3xE- energooszczędny, ekonomiczny i ekologiczny. Na elewacji zewnętrznej zastosowano delikatną biało – szarą kolorystykę z wykorzystaniem deski elewacyjnej. Oszczędność formy widoczna przede wszystkim w kształcie bryły sprawia, iż projekt ten śmiało zaliczyć można do projektów tanich w budowie.

dom uA76v2

dom uA76v2

© uArchitekta

Ten ergonomiczny, parterowy projekt domu z antresolą to idealne rozwiązanie dla rodziny 2+2.  Projekt uA76v2 zaprojektowany został na planie wydłużonego prostokąta, z reprezentacyjnym wejściem i dużym tarasem. Wewnętrzny układ domu jest przestrzenny i funkcjonalny.  Po lewej stronie wyodrębniona została część dzienna — duża otwarta kuchnia ze spiżarnią, której towarzyszy jadalnia oraz przestronny i jasny pokój dzienny z wejściem otwierający się na zadaszony drewnianą pergolą taras i ogród.

dom uA76v2

dom uA76v2

© uArchitekta

Nad tą częścią znajduje się antresola, która pełni funkcję miejsca do pracy i rekreacji.  W strefie tej znajduje się również niewielka łazienka z prysznicem. W strefie nocnej znajduje się główna sypialnia z garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz duża, ogólnodostępna łazienka domowników z wanną i prysznicem. W bryłę budynku został wkomponowany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym połączony przejściem przez kolejne pomieszczenie gospodarcze z domem.

dom uA76v2

dom uA76v2

© uArchitekta

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery
Zaczynamy od podstaw! Dlaczego nie warto rezygnować z odpowiedniej hydroizolacji?
Listwy wykończeniowe do systemów dociepleń budynków metodą „lekką – mokrą”
Mexen – nowoczesne wyposażenie Twojej łazienki