Schody kręcone czy proste? Zawsze ATRIUM SYSTEM

 

Schody we wewnętrzu budynku są jednym z najważniejszych elementów architektonicznych. Nie tylko pełnią funkcję komunikacyjną pomiędzy poziomami, ale także stanowią istotny element wystroju wnętrza. Wybierając schody w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na miejsce ich montażu. Jeżeli nie narzuca ono konkretnego rozwiązania należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy będzie dla nas odpowiedniejszy kręcony czy prosty bieg schodów.

Schody ATRIUM Bianco

schody ATRIUM Bianco

© ATRIUM SYSTEM

Jako propozycję schodów kręconych przedstawiamy efektowny model ATRIUM Bianco otulony w pełni zabudowaną balustradą. Te schody z pewnością odmienią każde wnętrze i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Model jest częścią kolekcji ATRIUM Prestige i jest wykonywany na indywidualne zamówienie. Posiadamy własne biuro projektowe i zespół specjalistów kochających wyzwania i gotowych wprowadzić w życie najśmielsze pomysły. Nasi architekci chętnie przygotują projekt ściśle dopasowany zarówno do miejsca montażu, jak i samej wizji osoby zamawiającej. Zadbamy także o to, żeby schody spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa, przy tym były funkcjonalne i komfortowe dla wszystkich użytkowników. Dodatkowo oferujemy bezpłatne konsultacje z architektem, które umożliwiają uzyskanie cennych porad i sugestii naszych ekspertów.

Schody ATRIUM Prosto

schody ATRIUM Prosto

© ATRIUM SYSTEM

Natomiast dla osób preferujących prostsze rozwiązania polecamy model ATRIUM Prosto. Eleganckie, masywne schody, których uniwersalność sprawia, że wpasują się w niemal każdy styl wnętrza. Ten bardzo wygodny model dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej z dużym wyborem gatunków drewna. Model ATRIUM Prosto jest częścią kolekcji ATRIUM Basic, która obejmuje także wszystkie podstawowe modele schodów modułowych, kręconych i prostych. To sprawdzone od lat konstrukcje cieszące się największą popularnością i uznaniem naszych klientów. Można je spotkać na całym świecie. We wszystkich produktach z tej linii zastosowaliśmy zabiegi, które mają na celu maksymalne ułatwienie zarówno podczas transportu, jak i podczas samego montażu. ATRIUM Prosto, jak i inne modele z kolekcji ATRIUM Basic są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i można je zamówić w sklepie internetowym atriumshop.eu

  

Więcej informacji na stronie firmy ATRIUM Sp. J. w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery