SINIAT sp. z o.o.

Siniat jest częścią Etex Group, globalnego producenta materiałów budowlanych. Siniat stanowi część działalności związanej z okładzinami i płytami budowlanymi prowadzonej w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Etex jest globalnym producentem wysokiej jakości produktów budowlanych w czterech obszarach: okładziny i płyty budowlane, pokrycia dachowe, płytki ceramiczne, ochrona przeciwpożarowa i izolacja.


EKSPERT TECHNICZNY DS. SUCHYCH MATERIAŁÓW  BUDOWLANYCH

Firma Siniat produkuje płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy do ścianek działowych, sufitów, okładzin ściennych i izolacji zewnętrznej. Naszą wiedzą techniczną dzielimy się ze specjalistami, architektami, drobnymi przedsiębiorcami i dużymi firmami budowlanymi w całej Europie.

Jako główny dostawca i doradca techniczny w ramach tysięcy projektów budowlanych w całym kraju, oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie płyt kartonowo-gipsowych oraz doradzamy naszym partnerom jak sprawić, by ich domy, szkoły, szpitale i miejsca pracy były bardziej suche, cieplejsze, cichsze i bezpieczniejsze.

Zaufany dostawca

Oferujemy szeroką gamę produktów odpowiadających różnym projektom i budżetom, a naszym dystrybutorom gwarantujemy jak najszybszą dostawę (max. 48h). Nasze zespoły ds. sprzedaży i obsługi klienta codziennie wspierają naszych klientów zapewniając im niezbędną dokumentację oraz informacje techniczne.

Nasi eksperci

Nasz zespół techniczny jest zawsze dostępny i dostarcza odpowiedzi na wszelkie zapytania odnośnie naszych produktów i systemów. W przypadku większych projektów, zapewniamy wstępne wsparcie projektowe oraz wsparcie techniczne na miejscu w fazie instalacji. W przypadku mniejszych projektów, na naszej stronie internetowej dostępne są cenne informacje oraz praktyczne filmy video. Oferujemy również wsparcie telefoniczne w godzinach 7.30 – 17.30 od poniedziałku do piątku.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy po to, aby pomagać na każdym etapie prac projektowych zapewniając nie tylko unikalne narzędzia ułatwiające codzienną pracę, ale także zapewniając stosowną dokumentację, projekty i rysunki.

Ekologia

Gips od wielu lat cieszy się ugruntowaną pozycją lidera wśród produktów czystych ekologicznie. Nasze płyty gipsowo-kartonowe produkowane są z gipsu pochodzenia naturalnego oraz celulozy. Ta pozyskiwana jest między innymi z makulatury. Są więc w pełni naturalnym produktem!

Centrum treningowe

Klienci firmy Siniat mają dostęp do oferty szkoleń umożliwiających im jak najlepsze wykorzystanie naszych produktów i systemów płyt kartonowo-gipsowych. Zarówno w ramach praktycznego szkolenia jak i instruktażowych filmów video, nasi trenerzy udoskonalą umiejętności waszych zespołów.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE