Ecopiedra

Koncepcja kamienia architektonicznego do wnętrz i elewacji

Znane światowe kurorty, a także pełne uroku mniejsze miasteczka to idealna destynacja na krótki city break. W ciągu kilku dni możemy się oderwać od codzienności i zanurzyć w odmiennej estetyce, klimacie oraz charakterze odwiedzanych miejsc. Wracając pełni nowych wrażeń i doświadczeń, również tych estetycznych, przystępujemy do realizacji naszych pomysłów w zakresie urządzania przestrzeni. Kolekcje Ecopiedra to odzwierciedlenie wszystkich tych impresji, wzorów, kolorów i cudownych form natury, które zapierają dech w piersiach podczas krótkich wypadów i długich wojaży.

JAKOŚĆ NA LATA

Ze względu na trwałość kamiennych elewacji i ścian warto postawić na klasyczne, tradycyjne wzory, jak i te nowoczesne – proste, minimalistyczne, neutralne. W długoletnim cyklu życia, poprzez zmianę dodatków, takie wykończenia mogą być komponowane w rozmaite style. Niezmiennie będą stanowić szlachetne tło dla zmieniających się trendów oraz wymagań użytkowników.

KAMIENIE INDYWIDUALNE 

Naturalne wybarwienia i struktury charakterystyczne dla europejskich formacji skalnych zostały pieczołowicie odwzorowane przez naszych projektantów w oryginalnych formach kamieni indywidualnych Ecopiedra. Kompletne dekory są dedykowane dla elewacji lub wnętrz i gwarantują oryginalny, a zarazem niezwykle naturalny efekt.

CEGŁY

Tworząc kolekcje cegieł Ecopiedra wzorowaliśmy się na autentycznych fragmentach murów i ścian charakterystycznych dla niezwykłych europejskich regionów. Dzięki temu nasze unikalne wzory to nie tylko kształty i kolory, ale przede wszystkim oddanie klimatu miejsc oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE