PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Różnorodność dla indywidualnego komfortu zamykania

30 września '19

Nasz najlepszy: FUHR multitronic 881.

Pełnomotoryczny zamek wielopunktowy, który wyznacza nowe kierunki.

  • Komfort. Otwieranie i zamykanie odbywa się elektronicznie – jakby samodzielnie. Odryglowanie przejmują nowoczesne systemy dostępowe według życzenia.
  • Bezpieczeństwo. Materiały o wysokiej jakości, obszerne testy i użyteczność systemu gwarantują dzięki długowieczności i niezawodności trwałe bezpieczeństwo. Również dzięki możliwemu włączeniu do systemów monitoringu.
  • Energia. Ciągłe zamknięcie wielopunktowe zapewnia długotrwałą szczelność. Rezultat: Cenna energia nie marnuje się, przytulny klimat mieszkania, dobre samopoczucie związane z kosztami energii.
  • Bezbarierowość zgodnie z DIN 18040. Pełnomotoryczne rozwiązanie zamykania multitronic 881 sprawia, że budynki i pomieszczenia są komfortowo dostępne. Liczne elementy wyposażenia, jak np. podłączony napęd drzwi rozwieranych pozwalają zawsze na indywidualną i komfortową obsługę.

Radiowe systemy kontroli dostępu. Różnorodność dla indywidualnego komfortu zamykania

Systemowa koncepcja kompletnego programu FUHR dla drzwi aluminiowych i stalowych obejmuje wiele nowoczesnych radiowych systemów kontroli dostępu. Wspólne dla nich jest to, że zapewniają wysoki komfort obsługi i przekonują do siebie niezawodnością.

SmartConnect easy

Wygodne otwieranie i monitoring drzwi za pomocą smartfona. Inteligentny system kontroli dostępu przez sieć WLAN. Steruje zamkami silnikowymi FUHR, bramami garażowymi, elektrozaczepami, roletami, oświetleniem i wieloma innymi elementami.

Dostęp komfortowy SmartTouch

Żadnego szukania kluczy – wystarczy SmartKey w torebce. Funkcja KeylessGo umożliwia komfortowe otwieranie bez użycia klucza przez proste dotknięcie uchwytu drzwi ze stali szlachetnej. Alternatywnie dostarczany jako przycisk aktywujący.

Radiowy skaner palców

Bezkluczowy biometryczny system kontroli dostępu z 2-kanałową technologią do otwierania np. drzwi domu i garażu. Dostosowane do Twoich wymagań:

  • multiscan
  • multiscan VdS – do certyfikowanychsystemów zamykania
  • multiscan go – do komfortowego programowania pilotem

Radiowy czytnik transponderów

Proste otwieranie drzwi i bramy garażowej za pomocą transpondera, który należy jedynie przytrzymać przed czytnikiem. Zestaw składający się z 2 transponderów master i 3 transponderów użytkownika. Z 2-kanałową technologią.

Klawiatura radiowa

Umożliwia otwieranie drzwi i bramy garażowej za pomocą dwóch indywidualnie programowalnych kodów 4- do 8-cyfrowych. Z osobnym przyciskiem do gongu radiowego.

Klucz radiowy

Zdalna obsługa z użyciem technologii 3- lub 4-kanałowej do otwierania np. drzwi domu, drzwi bocznych, bramy garażowej i wjazdu na podwórze.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE