SPACELAB Agnieszka Deptuła Architekt

SPACELAB to laboratorium przestrzeni, w którym powstają projekty indywidualne dopasowane do kontekstu i użytkownika. Studio działa w obszarze wnętrz i architektury, a jego specjalnością stały się projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych . Pracownia mieści się w Poznaniu, a główną projektantką i założycielką jest arch. Agnieszka Deptuła.

 

SPACELAB to pomost pomiędzy architekturą a aranżacją wnętrz : projekty nowoczesnych domów i rezydencji pracownia realizuje kompleksowo z myślą o ich wnętrzach, a przy projektach aranżacji wnętrz – korzysta z wiedzy zdobytej na polu architektury. Dzięki doświadczeniu wykonawczemu w obu dziedzinach projekty studia powstają ze świadomością detalu i montażu - dzięki temu nie przegrywają potem z rzeczywistością budowy.

Specjalnością studia SPACELAB Agnieszka Deptuła Architekt stały się projekty wnętrz mieszkalnych : rezydencji domów, mieszkań, apartamentów oraz projekty wnętrz komercyjnych – biur, SPA, siłowni i fitness.

Po doświadczeniach zebranych nad realizacjami kilku tysięcy m2 wnętrz sportowych - w SPACELAB powstała usługa GYM&FITNESS Architekt - w ramach której klienci planujący taką inwestycję mogą na wstępnym etapie ( przedprojektowym ) skorzystać z konsultacji architekta, który ma doświadczenie wykonawcze w realizacjach wnętrz siłowni i fitness.

 

 

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE