PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Duravit - produkty do wymarzonej łazienki

03 grudnia '21

White Tulip

To pierwsza kompletna seria łazienkowa stworzona w całości przez Philippe Starcka dla firmy Duravit. Niezwykła forma wszystkich elementów z serii nawiązuje do organicznej sylwetki kwitnącego tulipana, emanując niemal rzeźbiarskim charakterem. W skład serii wchodzi monolityczna umywalka wolnostojąca, okrągła umywalka nablatowa, umywalka prostokątna dostępna również jako umywalka meblowa, podobnie jak mała umywalka np. do łazienki dla gości. W serii znajdują się również miski toaletowe wiszące i stojące z technologią HygieneFlush, bidety oraz pisuary. Dopasowane meble są oferowane w różnych szerokościach, kolorach zarówno w wysokim połysku lub satynowym matowym lakierze. Alternatywnie na fronty można wybrać wykończenie z litego drewna w kolorze naturalnego dębu lub orzecha amerykańskiego.

Seria White Tulip

Seria White Tulip

© DURAVIT

Charakterystyczny chromowany uchwyt stanowi dopełnienie eleganckiego wyglądu. Wolnostojąca wanna w wersji owalnej dostępna jest w dwóch rozmiarach. Lustra z serii White Tulip są sterowane za pomocą czujnika lub aplikacji. Szkło lustrzane sprawia, że powierzchnia lustra wokół oświetlonego obszaru wydaje się niemal przezroczysta. Barwę światła można zsynchronizować z innymi lampami podłączonymi w części mieszkalnej i sterować za pomocą aplikacji. Serię uzupełniają baterie umywalkowe w rozmiarach S, M, XL oraz bidetowe, prysznicowe i wannowe.

Umywalka z metalową konsolą z serii White Tulip

Umywalka z metalową konsolą z serii White Tulip

© DURAVIT

D-Neo — nowa kompletna seria projektu Bertranda Lejoly’ego

Wszechstronność serii przejawia się w gamie dostępnych umywalek: od umywalek meblowych i wariantów do wbudowania po małe umywalki do rąk i umywalki nablatowe. Wielość rozwiązań aranżacyjnych mebli od stylu minimalistycznego, po monochromatyczny, pop, czy boho. Lustra i szafki lustrzane są dostępne w wersji prostokątnej z oświetleniem krawędziowym LED u góry. W serii znajdują się również baterie o prostym, geometrycznym kształcie, dostępne są również baterie umywalkowe z funkcją FreshStart. Toalety D-Neo są wyposażone w technologię Duravit Rimless®, można je zamówić z antybakteryjnym szkliwem ceramicznym HygieneGlaze. Wanna wolnostojąca o długości 1600 mm oraz wanny do zabudowy są dostępne w pięciu rozmiarach.

Seria D-Neo

Seria D-Neo

© DURAVIT

SENSOWASH Starck f

Chcąc sprostać współczesnym wymogom sanitarnym, Duravit proponuje wielofunkcyjne deski myjące SensoWash®, idealne rozwiązania do nowoczesnych i komfortowych łazienek. Deski łączą w sobie funkcje miski toaletowej oraz bidetu.

Produkty do wymarzonej łazienki

Produkty do wymarzonej łazienki

© DURAVIT

Produkt autorstwa Philippe Starcka – SensoWash Starck f – posiada inteligentne rozpoznawanie użytkownika, czujnik ruchu umożliwiający automatyczne otwieranie pokrywy, podgrzewane siedzisko, regulację intensywności strumienia wody myjącej, ustawianie temperatury suszenia. Może być sterowany za pomocą pilota bądź aplikacji, występuje w wariantach Lite i Plus.

Deska myjąca SensoWash Starck f

Deska myjąca SensoWash Starck f

© DURAVIT

 

Więcej informacji na stronie firmie DURAVIT POLSKA Sp. z o.o. w portalu PdA

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE