Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Higieniczne i estetyczne rozwiązanie

14 grudnia '21

Zasobnik na tabletki czyszczące do spłuczek Viega Prevista


Jak zapewnić najwyższy poziom higieny w toalecie przez cały czas? Skutecznym i wygodnym rozwiązaniem jest oferowany przez firmę Viega zasobnik na tabletki czyszczące do WC, schowany za przyciskiem uruchamiającym. Wystarczy delikatnie odchylić przycisk, by włożyć tabletkę, która uwalniając substancje aktywne, gwarantuje czystość i świeży zapach przy każdym spłukiwaniu.

Standardowym rozwiązaniem w większości domowych łazienek są nadal kostki do czyszczenia lub zawieszki zapachowe umieszczane w muszli WC. System podtynkowy Viega Prevista oferuje jednak użytkownikom znacznie bardziej higieniczną i estetyczną alternatywę. Specjalny zasobnik na tabletki czyszczące chowa się dyskretnie za przyciskiem uruchamiającym, który wygodnie odchylamy, dzięki specjalnej magnetycznej ramce. Poprzez wrzut, tabletka wpada do specjalnego koszyczka, umieszczonego tuż pod powierzchnią wody w spłuczce, gdzie w sposób ciągły uwalnia substancje aktywne. Dzięki temu każde spłukanie czyści miskę WC, zapewniając jednocześnie przyjemny, świeży zapach.

Do wszystkich spłuczek Prevista

Zasobnik na tabletki jest dostępy do wszystkich spłuczek podtynkowych Viega Prevista w postaci zamawianego osobno zestawu. Można go zamontować w połączeniu z każdym nowym przyciskiem z serii Visign for Style czy Visign for More. Firma Viega oferuje ten produkt również jako osobny zestaw montażowy, przeznaczony do użytkowanych już spłuczek. Do zasobnika można wrzucać dowolne, niezawierające chloru tabletki i kostki dostępne na rynku. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane w przypadku coraz popularniejszych misek bezkołnierzowych.

Zasobnik na tabletki firmy Viega można zamontować w połączeniu z każdym nowym przyciskiem z serii Visign for Style lub Visign for More.

zasobnik na tabletki firmy Viega można zamontować w połączeniu z każdym nowym przyciskiem z serii Visign for Style lub Visign for More.

© Viega

wygodny dostęp do zasobnika

Dzięki specjalnemu zestawowi, składającemu się z magnetycznej ramki i pojemnika na tabletki, proces montażu jest wyjątkowo prosty. Ponadto ramka z magnesami zapewnia znakomitą stabilność przycisku uruchamiającego podczas eksploatacji. Żeby wrzucić tabletkę, wystarczy wysunąć przycisk ruchem do przodu i delikatnie odchylić, bez zdejmowania go. Pozostaje on cały czas przymocowany na dwóch uchwytach. Po podniesieniu jest automatycznie dociągany przez magnesy do wyjściowego położenia. Ze względów bezpieczeństwa siłę magnesu dobrano tak, aby obsługa nie sprawiała problemu osobom dorosłym i jednocześnie utrudniała dostęp do zasobnika małym dzieciom.

Zasobnik na tabletki

zasobnik na tabletki chowa się całkowicie za przyciskiem uruchamiającym, który wygodnie odchylamy, dzięki specjalnej magnetycznej ramce.

© Viega

Zasobnik na tabletki

zasobnik dostępny jest w wersji do spłuczki o głębokości zabudowy 8 cm

© Viega

Zasobnik sodtępny jest w wersji do standardowych spłuczek Viega Prevista

zasobnik dostępny jest w wersji do standardowych spłuczek Viega Prevista

© Viega

 

Więcej informacji na stronie firmy VIEGA w portalu AiB.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE