NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Ideal Standard Together World Tour w Berlinie

05 czerwca '21

 

Kolejnym przystankiem we wzorniczej podróży Ideal Standard Together World Tour jest Berlin. Wraz z firmą Ideal Standard zapraszamy na wydarzenie online, które odbędzie się już 16 czerwca br. Start w samo południe, punktualnie o 12.00!

Berlin, to drugie miasto-ikona, gdzie zatrzymuje się Ideal Standard, by porozmawiać z projektantami wnętrz, architektami i klientami o designie, sztuce, kulturze, w tym również kulturze projektowania. Spotkania Together World Tour zorganizowane przez globalną markę, będącą liderem w produkcji wyposażenia łazienek, to platforma do wymiany informacji nie tylko na temat produktów. Spotkania skierowane są do szerokiej publiczności poprzez bogatą gamę treści cyfrowych: wywiady z projektantami, filmy, grafiki, zdjęcia, które po spotkaniu zostają na platformie togerherwoldtour.com i w dowolnym momencie można do nich wrócić.

Podczas wydarzenia Together World Tour odbywają się światowe premiery nowych kolekcji produktów. Hasłem dla Berlina jest „EXTRA”, więc szykujcie się Państwo na coś wyjątkowego.

kalendarium

  • miejsce: Berlin,
  • data: 16 czerwca br. godz.12.00,
  • rejestracja: na stronie Together World Tour.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE