Międzynarodowy

termin składania prac

31.07.2021

World Design Awards 2021 - międzynarodowy konkurs designu

organizator: The Architecture Community

The Architecture Community zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie World Design Awards 2021. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród architektonicznych na świecie mająca na celu wyróżnienie i promowanie nowatorskich projektów, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania. W konkursie mogą brać udział projektanci z całego świata. Konkurencja ma charakter honorowy, co oznacza, że nie przewidziano nagród pieniężnych.

cel

Celem konkursu World Design Awards 2021 jest wyróżnienie i promowanie nowatorskich projektów, które wdrażają nowoczesne rozwiązania i na nowo definiują pojęcie designu. Dotyczy to zarówno wykorzystania nowoczesnych technologii, programów, jak i nowego rozumienia estetyki.

warunki

W konkursie mogą wziąć udział projektanci z całego świata. Sędziowie ocenią prace w kategoriach: Commercial, Cultural, Sports & Recreation, Residential, Office Building, Institutional Building, Residential Interior, Public Building Interior, Commercial Interior, Corporate Interior, Households, Lifestyle & Accessories, Interior Design Elements, Housing, Hospitality, Mixed-Use, Pop-Ups & temporary, Landscape Design, Transportation, Urban Design i innych. Obowiązują opłaty rejestracyjne. Szczegółowe informacje dot. warunków udziału dostępne na oficjalnej stronie organizatora konkursu.

kalendarium

  • Termin rejestracji udziału w konkursie: 01.07.2021 r.
  • Termin składania prac: 31.07.2021 r.
  • Ogłoszenie wyników: 30.09.2021 r.

nagrody

Konkurs ma charakter honorowy, co oznacza, że nie przewidziano w nim nagród pieniężnych.

więcej informacji

Szczegółowe informacje dostępne na oficjalnej stronie organizatora konkursu.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE