PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Panele winylowe z najwyższą klasą użyteczności

23 lipca '19


Opracowana w laboratoriach firmy Arbiton innowacyjna mieszanka minerałów skalnych oraz nowoczesnych polimerów opartych na cząsteczkach węgla zapewnia optymalne właściwości użytkowe podłogi.

FAKTURA DREWNA. Podłogi marki Arbiton zostały zainspirowane naturą i zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy. Unikalna struktura drewna została wybrana spośród najpiękniejszych rodzajów i odmian na świecie.

DELIKATNE W DOTYKU. Delikatna, naturalna struktura o matowym wykończeniu. Miła w dotyku jak prawdziwe drewno.

SZEROKA DESKA. Podłogi z kolekcji Amaron występują w postaci najszerszej dostępnej na rynku deski – mają aż 229 mm szerokości.

CICHA PODŁOGA. Ładna i cicha podłoga winylowa gwarantuje komfort i spokój w codziennym użytkowaniu.

WYJĄTKOWA TRWAŁOŚĆ. Stworzona do intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Mineralny rdzeń to przede wszystkim niezwykła wytrzymałość i odporność na ścieranie, dzięki czemu Twoja podłoga będzie piękna na długie lata.

EFEKTYWNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE. Niski opór cieplny paneli to efektywne wykorzystanie energii ogrzewania podłogowego, a co za tym idzie realne oszczędności w Twoim domowym budżecie.

100% WODOODPORNA. Podłoga marki Amaron jest w 100% wodoodporna. Odporna na zalania, łatwa w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do kuchni czy przedpokoju.

200 m2 BEZ DYLATACJI. Podłogi marki Arbiton świetnie sprawdzą się na otwartych przestrzeniach. Rdzeń mineralny to wysoka stabilność wymiarów spowodowana zmianami temperatury. Dzięki temu możesz stosować naszą podłogę w najbardziej nasłonecznionych pomieszczeniach. W takich warunkach HD mineral Core nie podlega żadnym odkształceniom w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku podłóg LVT.

Marka Arbiton opierając się na swojej wiedzy i doświadczenu stworzyła unikalne kolekcje podłóg.

KOLEKCJA AMARON. Duży rozmiar deski i kolorystyka kolekcji nada Twojemu wnętrzu oryginalny i nowoczesny charakter. To podłoga będzie „grała pierwsze skrzypce”. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu.

KOLEKCJA LIBERAL. Jasne kolory w stylu skandynawskim lub ciepłe naturalne barwy idealnie będą komponować się z każdym wnętrzem. Optycznie powiększają pomieszczenie oraz dają efekt przestronności. Technologia HD Mineral Core daje wytrzymałość i trwałość Twojej nowej podłodze. Będziesz cieszyć się nią przez długie lata.

OLEKCJA AROQ. Aroq to kolekcja elastycznego LVT do klejenia. Razem z podkładem Multiprotec LVT Fastlay możesz szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nie musisz demontować podłogi, czy skuwać płytek. Wystarczy położyć podkład, odkleić folię i przykleić panel.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE