AKPOL PLUS s.c.

Akpol Plus - producent koszy
Dziś kosze na śmieci stały się nieodzownym elementem wszelakiej architektury. Dbałość o otaczające nas środowisko to podstawa dla przetrwania naszej planety.

Nasze produkty są idealną odpowiedzią na znaczące ludzkie potrzeby, które towarzyszą nam każdego dnia. Jednak, aby je zrealizować, niezbędny jest profesjonalny partner biznesowy.

Producent koszy godny zaufania
Takim jest nasza firma, ponieważ nie tylko rozumiemy oczekiwania klienta, które sprawnie realizujemy, ale również stale rozwijamy swoją ofertę. O tym, że tak jest udowodniliśmy nie raz.

W kontaktach z naszymi klientami, zakładami gospodarki komunalnej, miastami, gminami, czy wspólnotami mieszkaniowymi zawsze stosujemy najwyższe standardy.

Negocjując kontrakty na kosze uliczne lub ławki traktujemy drugą stronę jak prawowitych partnerów i zawsze dochodzimy z nimi do porozumienia.

Kosze odporne na warunki atmosferyczne
Specjalizujemy się w tworzeniu koszy na śmieci do użytku zewnętrznego.

Prawidłowe przygotowanie powierzchni przed jej pokryciem farbą oraz dobór odpowiedniej jakości materiałów to podstawowy element produkcji, aby nasze wyroby mogły charakteryzować się najlepszą odpornością na warunki atmosferyczne.

Dla nakładania powłoki lakierniczej używamy tylko certyfikowanych farb najlepszych europejskich producentów.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji koszy
W trakcie wieloletniej działalności, nasze żeliwne i metalowe kosze zagościły w wielu miastach, na zatłoczonych miejskich ulicach, czy też budynkach użyteczności publicznej.

Możemy pochwalić się udaną realizacją wielu zamówień na kosze uliczne metalowe oraz żeliwne, które stały się idealnym dopełnieniem dla wielomilionowych inwestycji.

Wiele z nich stało się wizytówkami miast, a zadowoleni klienci często do nas powracają.

Architektura miejska najwyższej jakości
Uważamy, że ważna jest dbałość o wyposażenie przestrzeni publicznej w detale najwyższej jakości tj. elementy małej architektury miejskiej, a zwłaszcza koszy na śmieci, które podnoszą wizerunek miasta w oczach mieszkańców i turystów.

Swobodne dostosowanie do potrzeb Klienta
Produkowane przez nas kosze oraz ławki konsultujemy z naszymi stałymi odbiorcami, aby nieustannie ulepszać nasze wyroby i podnosić ich funkcjonalność.

Potrafimy dostosować się nawet do najbardziej wymagającego klienta i spełnić jego oczekiwania, tworząc dedykowane oraz unikalne produkty.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE