EUROCERAMIKA

Przedstawiciel na Polskę firm: ARCANA Cerámica, REALONDA Ceramica, EQUIPE Ceramicas oraz TAU Cerámica.

                                   

Arcana Ceramica

Arcana Ceramica jest hiszpańską marką, która z powodzeniem od kilku lat podbija polski rynek. Na arenie międzynarodowej  wyróżnia się stosowaniem niebanalnych rozwiązań, efektownym wzornictwem oraz wykorzystaniem najnowszych technologii zapewniających doskonałą jakość. Produkty marki odpowiadają założeniom wysmakowanego minimalizmu, czyli są oszczędne w formie, lecz niepowtarzalnie zdobione i doskonale wykończone.

Produkty marki Arcana Ceramica

Arcana Ceramica to przede wszystkim dekoracyjne płytki do wykładania posadzek i ścian. Wśród najpopularniejszych kolekcji jest współczesna interpretacja klasycznego terrazzo – seria  Stracciatella, czyli duże formaty płytek o stonowanych wzorach lub niespotykanie zdobionych barwnymi inkrustracjami. Asortyment marki z powodzeniem uzupełnia model Ribe – płytki łączące imitację surowego kamienia naturalnego z marmurowymi inkrustracjami w stylu terazzo, a także luksusowy Elburg dostępny w macie lub wersji lapatto.

Realonda

Realonda jest jedną z najstarszych hiszpańskich fabryk płytek ceramicznych – jej historia sięga aż do lat 20. XX wieku. Przez lata, firma nieustannie rozwijała i nadal rozwija procesy technologiczne związane z projektowaniem, produkcją i wprowadzeniem na rynek wyjątkowych kolekcji płytek ceramicznych.

Produkty marki TAU Cerámica

TAU Cerámica to hiszpański producent płytek ceramicznych z długoletnim doświadczeniem. Firma znana jest nie tylko w rodzimej Hiszpanii – jej produkty zdobyły uznanie w wielu zakątkach Europy, w tym również w Polsce. Marka zatrudnia najlepszych specjalistów i projektantów, którzy tworzą niezwykłe kolekcje płytek ceramicznych w wielu kolorach oraz wzorach. Począwszy od tradycyjnych kafli do klasycznych wnętrz, aż po ciekawe i oryginalne warianty, wprost idealne do pomieszczeń urządzonych w bardziej nowoczesnym klimacie.

Stosowane technologie

Hiszpański producent chętnie sięga po nowoczesne technologie, projektując swoje płytki zgodnie z oczekiwaniami współczesnych inwestorów. Szczególnie dba o jakość, estetykę, a także innowacyjność swoich produktów. To sprawia, że od lat odważnie i z powodzeniem lansuje własne trendy wnętrzarskie pozwalające na osiągnięcie harmonijnego zbliżenia się z naturą.

Produkty dla Architekta – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE