Holenderskie meble horeca

10 kwietnia '19

Spoinq

Holenderska marka Spoinq bardzo szybko zdobyła uznanie zarówno na rodzimym rynku i w innych krajach. To bez wątpienia zasługa dobrego wzornictwa oraz najwyższej jakości oferowanych mebli. Firma wykonuje je z poszanowaniem środowiska naturalnego we własnej fabryce w Holandii, zatrudnia wykwalifikowanych rzemieślników, a materiały pozyskuje tylko od sprawdzonych dostawców, dokładnie także kontroluje wszystkie etapy produkcji. Taka dbałość o każdy detal przekłada się na solidność i trwałość produktów, co doceniają klienci.

Meble Spoinq zobaczymy w wielu restauracjach, hotelach, uniwersytetach, biurach czy bankach, a także w prywatnych domach na całym świecie! Są to krzesła, stoły, hokery i sofy, zaprojektowane przez uznanych holenderskich designerów, którzy nie skupiają się jedynie na atrakcyjnej formie przedmiotów, ale ogromną wagę przykładają też do tego, czego na pierwszy rzut oka nie widać, czyli do ergonomii, wygody oraz oryginalności.

Lonc

Kolejną firmą, której produkty zachwycają ciekawym designem jest Lonc z szeroką ofertą mebli, które mają zastosowanie wewnątrz i na zewnętrz. Produkty Lonc to odpowiednia mieszanka piękna, elegancji i funkcjonalności oraz kontrastujących ze sobą, rozpoznawalnych elementów. Charakterystyczną cechą mebli jest wyjątkowa jakość i trwałość, spełniają także normy użyteczności publicznej, dzięki czemu idealnie nadają się dla sektora HoReCa. Meble wykonywane są z różnych materiałów i dostępne w licznych wariantach kolorystycznych. Fotel Seaser Lonc został wyróżniony nagrodą Red Dot Award.

Spell

Holenderski producent, którego meble wyróżniają się minimalistyczną formą, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. To innowacyjne podejście do projektowania zaowocowało powstaniem między innymi stołów, stolików i półek wyposażonych w bezprzewodowe ładowarki do smartfonów, tabletów itp. Produkty Spell porządkują przestrzeń wewnętrzną a do tego znakomicie wyglądają. Te designerskie meble o nowoczesnych, prostych formach, zostały wykonane z najwyższej jakości naturalnych materiałów przez słynących ze swojego kunsztu holenderskich rzemieślników, co przekłada się na ich staranne wykończenie i wyjątkową trwałość. Większość z nich jest oferowana w różnych wielkościach i w kilku wersjach kolorystycznych, więc bez problemu uda się dopasować wybrany model do miejsca i dominującej we wnętrzu barwy.

Produkty Lonc, Spoinq i Spell produkowane są w Holandii, a ich dystrybutorem w Polsce jest firma BM Housing.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE