BM HOUSING

BM Housing reprezentuje jedne z bardziej rozpoznawalnych współcześnie marek wnętrzarskich rynku holenderskiego. Portfolio obejmuje wyłączną dystrybucję w Polsce marek: HKliving, Zuiver, Dutchbone, Woood, Be Pure Home, It’s About Romi, Good & Mojo, Fikaa, Urban Nature Culture, Qeeboo, Bold Monkey, Kooduu, Spell, Lonc i Spoinq.

Bogaty asortyment (ponad 10 000 produktów) dedykowany jest wnętrzom prywatnym, komercyjnym oraz przestrzeni publicznej.

BM Housing to połączenie holenderskiego designu z uwielbieniem dla natury i prostoty z jednej strony i nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań z drugiej. Obszerne portfolio daje możliwość urządzenia przestrzeni w dowolnym stylu. Dużą część stanowi oświetlenie (dekoracyjne i techniczne), które używane jest przez architektów do projektów ceniących najwyższą jakość i unikalną stylistykę. Obok niego, kontrahenci znajdą bogaty wybór mebli, tekstyliów i akcesoriów.

BM Housing to także klimatyczny showroom w sercu warszawskiej Saskiej Kępy, kompleksowa platforma B2B, cotygodniowe transporty, wsparcie techniczne, rozbudowana baza zdjęć produktów, pomoc w aranżacji miejsca sprzedaży i doborze asortymentu, szkolenia dla architektów i pracowników czy cykliczne spotkania branżowe i uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE