Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize
NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B

Idealna lampa biurkowa

03 września '21

 
Aby zasłużyła na to miano, lampa musi dobrze oświetlać biurko, emitować zdrowe dla oczu światło, nie zajmować dużo miejsca na blacie do pracy i oczywiście efektownie wyglądać. Wszystkie te kryteria spełniają produkty Zuiver i It's About RoMi.

Prezentowane tutaj lampy stołowe holenderskich marek mają ruchome klosze, dzięki czemu można skierować strumień światła w miejsce, wymagające dobrego oświetlenia. Do wszystkich są odpowiednie żarówki LED, które zużywają mniej prądu niż żarowe, halogenowe, a nawet i energooszczędne oraz nie nagrzewają się, co w przypadku, gdy głowa znajduje się blisko lampy (a tak siłą rzeczy dzieje się, gdy pracujemy przy biurku), ma niezwykle istotne znaczenie. Warto też wiedzieć, że światło ledowe ma barwę najbardziej zbliżona do naturalnego, czyli taką, która nie męczy wzroku w konsekwencji ułatwia skoncentrowanie się na wykonywanych zadaniach.

Oferowane zarówno przez Zuiver, jak i It's About RoMi, z oferty BM Housing lampy stoją na stabilnych, dobrze wyważonych podstawach, dzięki czemu nie przewracają się po przypadkowym potrąceniu, o co przecież nietrudno na przykład podczas szukania na blacie jakiejś rzeczy. Każda z nich ma kabel odpowiedniej długości, tak by można było swobodnie przestawić ją tam, gdzie akurat jest potrzebna.

lampa Shady marki
Zuiver        lampa Lyon marki It's About
RoMi

po lewej: lampa Shady marki Zuiver; po prawej: lampa Lyon marki It's About RoMi

© BM Housing

Funkcjonalność i ergonomia to nie jedyne zalety lamp stołowych ZuiverIt's About RoMi. Wyróżniają się one bowiem świetnym wyglądem. To designerskie, dopracowane w każdym detalu produkty, które nie tylko będą dobrze służyć, ale i staną się przyciągającą uwagę ozdobą wnętrza. Znakomicie wkomponują się w aranżacje we wszystkich nowoczesnych stylach, od skandynawskiego, przez industrialny, po modern i łatwo dopasują się do innych rodzajów oświetlenia. A dla osób, które obawiają się zestawiać ze sobą lampy nie od kompletu, holenderscy producenci przygotowali serie wzornicze. Do lampy stołowej Shady, Skala, Cambridge, Lyon, Montreux, Paris czy Marseille mogą więc dobrać spójną pod względem designu lampę wiszącą, podłogową czy kinkiet i nie obawiać się o aranżacyjny chaos. Mogą też wybrać idealnie pasującą do wystroju barwę oprawy, bo większość z nich jest oferowana w kilku modnych kolorach.

lampa Marseille marki
It's About RoMi        lampa Cambridge

po lewej: lampa Marseille marki It's About RoMi; po prawej: lampa Cambridge

© BM Housing

Warto też wspomnieć, że prezentowane lampy nie są przeznaczone jedynie do pracy w domowym biurze. Znakomicie odnajdą się na przykład w roli lampek nocnych w sypialni. Mogą też stać na stole, komodzie czy konsoli w salonie, podświetlając umieszczone na ich blatach dekoracje albo tworzyć sprzyjający relaksowi nastrój. Dobrymi na nie miejscami są również stoliki przy fotelach czy sofach osoby na nich odpoczywające będą miały odpowiednie światło do czytania.

lampa Marlon marki
Zuiver        lampa Paris marki It's About
RoMi

po lewej: lampa Marlon marki Zuiver; po prawej: lampa Paris marki It's About RoMi

© BM Housing

 
Więcej informacji na stronei firmy 
BM HOUSING w portalu A&B.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE