PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Rozwiązania do łazienek hotelowych

10 kwietnia '19

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera

Komfort na zupełnie nowym poziomie. Dostępna w wersji Classic oraz Comfort. Model AquaClean Mera Classic został w pełni wyposażony zgodnie z najwyższymi standardami. Wyposażenie obejmuje bardzo efektywną i cichą funkcję usuwania zapachów, inteligentną suszarkę z ciepłym strumieniem powietrza oraz pilot, który umożliwia posługiwanie się funkcjami w sposób intuicyjny, dając możliwość zapisania indywidualnych ustawień użytkownika. Model Comfort posiada dodatkowe, poprawiające samopoczucie funkcje, na przykład dyskretne oświetlenie orientacyjne aktywowane przez czujnik zbliżeniowy, które natychmiast przyciąga uwagę, wskazując kierunek w porze nocnej. Gdy użytkownik zbliża się do toalety, deska podnosi się automatycznie, więc nie trzeba podnosić jej rękoma. Ten sam czujnik zbliżeniowy po wychwyceniu ruchu zaczyna nagrzewać deskę sedesową o ergonomicznym kształcie. Wszystkie te funkcje w stanie bezczynności praktycznie nie zużywają energii elektrycznej.

Delikatny, ożywczy natrysk myjący. Funkcja mycia, czyli najważniejszy element toalety myjącej, to w przypadku modeli Geberit AquaClean Mera Classic i Comfort to przełomowe, rewolucyjne osiągnięcie inżynieryjne. Opatentowana technologia natrysku WhirlSpray, którą stworzyła firma Geberit, jest oparta na dwóch dyszach i dzięki pulsacyjnemu strumieniowi wody, wzmacnianemu przez dynamiczne napowietrzanie, zapewnia ukierunkowane, wyjątkowo staranne i równocześnie niezwykle przyjemne mycie. Przy użyciu tego modelu toalety myjącej nie zaskoczy nas strumień zimnej wody: system jej doprowadzania posiada funkcje ogrzewania.


Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma

Zaskakująca wszechostronność. Dopracowana i przemyślana koncepcja produktu łącząca w sobie proste i eleganckie wzornictwo z zaawansowaną technologią. Oprócz technologii natrysku WhirlSpray i modułu usuwania zapachów, posiada także bezkołnierzową miskę ceramiczną Rimfree®, a także zapewniający stale ciepłą wodę podgrzewacz przepływowy (zaprojektowany specjalnie do twardej wody), ergonomiczną i podgrzewaną deskę toaletową, suszarkę z ciepłym powietrzem oraz intuicyjny pilot.

Przemyślana koncepcja. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma Oferuje wyjątkowo wiele możliwości do zastosowania w każdej łazience. Dzięki kompaktowym wymiarom toalety myjącej możliwe jest optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nawet małe łazienki można urządzić komfortowo. Oprócz kompleksowej instalacji toaleta Geberit AquaClean Tuma jest dostępna także jako deska myjąca, którą można montować na istniejących już miskach ceramicznych.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE