PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Stabilsound® oraz Stabilsound Plus gwarancją najwyższej jakości

16 września '19

Spersonalizowany produkt
na konkretne potrzeby

Schedpol to marka z tradycjami, która istnieje na rynku od prawie 40 lat. Od początku istnienia firma współpracuje ze specjalistami z wielu obszarów biznesu – zarówno z producentami, jak i importerami wyrobów sanitarnych, a także z projektantami oraz producentami mebli. Współpraca dotyczy zarówno marek własnych: SCHEDPOL oraz Schedline Collection jak i indywidualnych marek klientów.

W tworzeniu solidnych produktów ogromną rolę odgrywają w firmie Schedpol dwie opatentowane technologie: Stabilsound® oraz Stabilsound Plus®, które są gwarancją najwyższej jakości, a także zapewniają wyjątkową użyteczność i bezpieczeństwo wyposażonych w nie brodzików oraz wanien. Dodatkowo pod tymi określeniami kryje się wiele wyróżników, o których warto wspomnieć, a są to m.in. powłoka Antibac®, która zapobiega namnażaniu się bakterii, grzybów czy pleśni na powierzchni brodzików oraz wanien, a także powłoka Easy to clean® zapewniająca łatwe sprzątanie produktów przy użyciu wyłącznie mokrej ściereczki, bez konieczności używania produktów chemicznych.

Kompleksowa usługa od A do Z

Na bazie czterech dekad doświadczeń firma Schedpol poszła o krok dalej, proponując swoim kontrahentom kompleksową usługę polegająca na profesjonalnym doradztwie, zaprojektowaniu oraz wykonaniu brodzików prysznicowych na indywidualne zamówienie klientów biznesowych – hoteli, pensjonatów, producentów, firm oraz instytucji. Usługa wykonywana jest od przysłowiowego „A” do „Z”. Finalnie klient otrzymuje produkt w 100% zgodny z zamówieniem oraz konkretnymi, nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami. Proces ten jest kontrolowany na każdym etapie projektu oraz produkcji, a brodziki na zamówienie powstają według ściśle określonych standardów jakościowych.

Rosnące zapotrzebowanie na brodziki i odpływy liniowe, które powstają na konkretny wymiar sprawiło, iż w ramach przedsiębiorstwa Schedpol powstało specjalistyczne centrum projektowo-rozwojowe. Wysoce wykwalifikowani specjaliści czuwają zarówno nad procesem projektowym, jak i produkcyjnym. Dzięki ścisłej współpracy fachowców z różnych dziedzin – projektantów, architektów oraz inżynierów powstaje produkt nie tylko estetyczny i użyteczny, ale również wytrzymały, a także o niespotykanej na rynku jakości. Istnieje dodatkowo możliwość uszlachetnienia produktu, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej odporny na uszkodzenia. Dodatkowe zastosowanie kilku warstw: izolującej termicznie, wygłuszającej, stabilizującej oraz wzmocnienie brodzika na rantach sprawia, że produkt jest praktycznie niezniszczalny.

Personalizowana powierzchnia

Klient ma możliwość zamówienia produktu, który będzie perfekcyjnie dostosowany wielkością oraz kształtem do potrzeb, a poza tym spełni wszystkie normy i oczekiwania dotyczące np. narażenia produktu na długotrwałe działanie wilgoci w hotelowej łazience czy też w szatni w klubie fitness. Co ważne, również powierzchnia brodzika, może zostać spersonalizowana pod konkretne zamówienie. Producent – firma Schedpol, jest w stanie zastosować na określonej partii brodzików powierzchnię do oklejania płytkami, akrylową, stalową lub solid Surface. W przypadku, gdy wymagana jest jeszcze większa odporność na poślizg można zamówić brodzik akrylowy ze specjalną, trwałą powłoką SafeMase® Triple Protect, o klasie antypoślizgowości: B (wg DIN 51097).

Głos został już oddany

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE