okno zamknie się za 5

Stabilsound® oraz Stabilsound Plus gwarancją najwyższej jakości

computer zapisz w ulubionych

Stabilsound® oraz Stabilsound Plus gwarancją najwyższej jakości

16 września '19
SCHEDPOL Sp. z o.o. Sp. K.

SCHEDPOL Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 2

64-400 Międzychód-Bielsko

tel: 957481357

fax: 957488185

Spersonalizowany produkt
na konkretne potrzeby

Schedpol to marka z tradycjami, która istnieje na rynku od prawie 40 lat. Od początku istnienia firma współpracuje ze specjalistami z wielu obszarów biznesu – zarówno z producentami, jak i importerami wyrobów sanitarnych, a także z projektantami oraz producentami mebli. Współpraca dotyczy zarówno marek własnych: SCHEDPOL oraz Schedline Collection jak i indywidualnych marek klientów.

W tworzeniu solidnych produktów ogromną rolę odgrywają w firmie Schedpol dwie opatentowane technologie: Stabilsound® oraz Stabilsound Plus®, które są gwarancją najwyższej jakości, a także zapewniają wyjątkową użyteczność i bezpieczeństwo wyposażonych w nie brodzików oraz wanien. Dodatkowo pod tymi określeniami kryje się wiele wyróżników, o których warto wspomnieć, a są to m.in. powłoka Antibac®, która zapobiega namnażaniu się bakterii, grzybów czy pleśni na powierzchni brodzików oraz wanien, a także powłoka Easy to clean® zapewniająca łatwe sprzątanie produktów przy użyciu wyłącznie mokrej ściereczki, bez konieczności używania produktów chemicznych.

Kompleksowa usługa od A do Z

Na bazie czterech dekad doświadczeń firma Schedpol poszła o krok dalej, proponując swoim kontrahentom kompleksową usługę polegająca na profesjonalnym doradztwie, zaprojektowaniu oraz wykonaniu brodzików prysznicowych na indywidualne zamówienie klientów biznesowych – hoteli, pensjonatów, producentów, firm oraz instytucji. Usługa wykonywana jest od przysłowiowego „A” do „Z”. Finalnie klient otrzymuje produkt w 100% zgodny z zamówieniem oraz konkretnymi, nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami. Proces ten jest kontrolowany na każdym etapie projektu oraz produkcji, a brodziki na zamówienie powstają według ściśle określonych standardów jakościowych.

Rosnące zapotrzebowanie na brodziki i odpływy liniowe, które powstają na konkretny wymiar sprawiło, iż w ramach przedsiębiorstwa Schedpol powstało specjalistyczne centrum projektowo-rozwojowe. Wysoce wykwalifikowani specjaliści czuwają zarówno nad procesem projektowym, jak i produkcyjnym. Dzięki ścisłej współpracy fachowców z różnych dziedzin – projektantów, architektów oraz inżynierów powstaje produkt nie tylko estetyczny i użyteczny, ale również wytrzymały, a także o niespotykanej na rynku jakości. Istnieje dodatkowo możliwość uszlachetnienia produktu, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej odporny na uszkodzenia. Dodatkowe zastosowanie kilku warstw: izolującej termicznie, wygłuszającej, stabilizującej oraz wzmocnienie brodzika na rantach sprawia, że produkt jest praktycznie niezniszczalny.

Personalizowana powierzchnia

Klient ma możliwość zamówienia produktu, który będzie perfekcyjnie dostosowany wielkością oraz kształtem do potrzeb, a poza tym spełni wszystkie normy i oczekiwania dotyczące np. narażenia produktu na długotrwałe działanie wilgoci w hotelowej łazience czy też w szatni w klubie fitness. Co ważne, również powierzchnia brodzika, może zostać spersonalizowana pod konkretne zamówienie. Producent – firma Schedpol, jest w stanie zastosować na określonej partii brodzików powierzchnię do oklejania płytkami, akrylową, stalową lub solid Surface. W przypadku, gdy wymagana jest jeszcze większa odporność na poślizg można zamówić brodzik akrylowy ze specjalną, trwałą powłoką SafeMase® Triple Protect, o klasie antypoślizgowości: B (wg DIN 51097).

inne w tej kategorii

BIM
Wizualizacja wnętrza recepcji z matą pokrytą nadrukiem informacją wizualną o zachowaniu dystansu Wizualizacja wnętrza recepcji z matą pokrytą nadrukiem informacją wizualną o zachowaniu dystansu
Seria mat i wykładzin do biur z informacją wizualną firmy Milliken

Po czasie ścisłej kwarantanny pracodawcy stanęli przed nowym wyzwaniem — stworzenia bezpiecznej i higienicznej [...]

MICROTOPPING to dwuskładnikowa powłoka cementowo-polimerowa, która pozwala na uzyskanie idealnych powierzchni ciągłych. [...]

BIM
ARCANA Ribe Antracita Matt 80x80 cm ARCANA Ribe Antracita Matt 80x80 cm
ARCANA Cerámica / EUROCERAMIKA

Nowa kolekcja płytek gresowych ELBURG marki ARCANA Cerámica odzwierciedla ducha krajów nordyckich wyrażonego we [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany