PDA 2023 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Stolarka uszyta na miarę

26 września '19

UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ

Funkcjonalność, prostota, przestrzeń niepoddająca się ograniczeniom, naturalne światło – nowoczesny inwestor wymaga od architekta połączenia różnych rozwiązań. KRISPOL zaprojektował komplet stolarki, który spełni wymagania najbardziej rygorystycznych projektów.

MIKSUJ

Do oferty HOME marki KRISPOL dołączyła stolarka aluminiowa. Trwała, odporna na warunki atmosferyczne, o doskonałych parametrach, a dodatkowo stwarzająca niesamowite możliwości projektowania bram światła – dużych przestrzeni przeszklonych, nawet w budownictwie szytym na miarę codzienności. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na łączenie technologii i rozwiązań, przez co stosowanie brył światła nie jest już nieosiągalne dla klientów, również cenowo. Dziś, przy zachowaniu spójności kolorystycznej, marka KRISPOL pozwala dowolnie łączyć rozwiązania z PVC i aluminium na jednej budowie. W ten sposób można minimalizować koszty bez konieczności kompromisów w projekcie.

ARCHITEKTONICZNA SPOJNOŚĆ

Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji. Możliwość zamówienia całego kompletu stolarki (bramy, okien, żaluzji fasadowych, rolet, drzwi) w jednej okleinie to rozwiązanie pożądane w nowoczesnych projektach. Możliwość zastosowania bikoloru – wyboru innego koloru od zewnątrz i od wewnątrz budynku to dodatkowe pole do popisu, również w samym urządzaniu przestrzeni wewnątrz budynku.

Zaproś Klienta do Strefy Architekta

Kiedy wizja architekta spotyka się z produktem o najwyższych parametrach, powstaje synergia, którą docenia każdy inwestor, który z jednej strony wymaga od budynku walorów estetycznych, ale z drugiej buduje na lata, oczekuje więc jakości. Poczuj się jak u siebie, wykorzystaj nowoczesne ekspozycje w salonach KRISHOME do zaprezentowania swojej wizji. Pokaż Klientom na czym polego różnica.


Znajdź najbliższy salon na www.krispol.pl/salony

Głos został już oddany

Guardian Sun®
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE