okno zamknie się za 5

Stworzone przez ekspertów projektowania bez barier

computer zapisz w ulubionych

Stworzone przez ekspertów projektowania bez barier

01 listopada '19
HEWI Polska

HEWI Polska

ul. Lelka 26

02-812 Warszawa

tel: 223300051

Professional Care

Pomieszczenia sanitarne bez barier stawiają wysokie wymagania pod względem planowania i wyposażania. HEWI posiada dziesiątki lat doświadczenia oraz projektuje innowacyjne produkty w duchu uniwersalnego wzornictwa.

Nowy System 900 | Wiele możliwości

Dobry design oznacza dla HEWI również gwarancję różnorodnych opcji. System 900 jest dostępny w wersji ze stali szlachetnej, chromowanej i malowanej proszkowo o głęboko matowej powierzchni w kolorach białym, szarym lub czarnym.

Może być stosowany w szerokim zakresie i umożliwia wykorzystanie wybranej preferencji. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów i ich staranna obróbka skutkuje wyjątkową, trwałą jakością Systemu 900.

Funkcje produktu dopasowano perfekcyjnie do obszaru zastosowań Professional Care. Dzięki integrowaniu funkcji, powstają powierzchnie o niewielkiej ilości łączeń, wykonano je z możliwie niewielu komponentów – higiena to czynnik decydujący w tym obszarze. I tak, przykładowo konsolę nośną wiszącego siedziska wpuszczono kompaktowo w powierzchnię siedzenia.

Seria 900 jest tak przemyślana, aby najlepiej wspomagała samodzielność i bezpieczeństwo pacjentów. Dzięki temu personel sprawujący opiekę jest znacznie mniej angażowany. System 900 umożliwia aranżację łazienki dostosowanej optymalnie do potrzeb każdego użytkownika i zapewniającej jego dobre samopoczucie.
Przemyślane cechy znajdują się nie tylko w produktach, które spełniają normy bez barier. Dozowniki mydła i środków dezynfekujących dostępne są w różnych wersjach, ale zawsze można je łatwo wypełniać dostępnymi na rynku środkami czystości.

Mobilne produkty montuje i demontuje się szczególnie łatwo. Po prostu wpina się je bez użycia narzędzi w zainstalowaną na stałe platformę montażową i zabezpiecza śrubą dociskową. Jeśli takie wsparcie nie jest już potrzebne, to siedzisko prysznicowe (albo składaną poręcz), można szybko usunąć przez zluzowanie śruby. Płytę montażową zakrywa się subtelną zaślepką.

Pomoc w projektowaniu „bez barier”

HEWI oferuje bezpłatny serwis projektowy polegający na doradztwie, sporządzeniu zestawień wyposażenia i projektów zgodnie z normami i indywidualnymi potrzebami inwestora. W zależności od typu obiektu (hotel, szpital, dom opieki, biurowiec czy obiekt użyteczności publicznej), zostaną zaproponowane dedykowane rozwiązania z obszarów: dostosowania dla osób niepełnosprawnych, akcesoria łazienkowe i okucia drzwiowe w różnych wykończeniach materiałowych.

inne w tej kategorii

BIM
Wizualizacja wnętrza recepcji z matą pokrytą nadrukiem informacją wizualną o zachowaniu dystansu Wizualizacja wnętrza recepcji z matą pokrytą nadrukiem informacją wizualną o zachowaniu dystansu
Seria mat i wykładzin do biur z informacją wizualną firmy Milliken

Po czasie ścisłej kwarantanny pracodawcy stanęli przed nowym wyzwaniem — stworzenia bezpiecznej i higienicznej [...]

MICROTOPPING to dwuskładnikowa powłoka cementowo-polimerowa, która pozwala na uzyskanie idealnych powierzchni ciągłych. [...]

BIM
ARCANA Ribe Antracita Matt 80x80 cm ARCANA Ribe Antracita Matt 80x80 cm
ARCANA Cerámica / EUROCERAMIKA

Nowa kolekcja płytek gresowych ELBURG marki ARCANA Cerámica odzwierciedla ducha krajów nordyckich wyrażonego we [...]

Głos został już oddany