HEWI Polska

HEWI to niemiecka marka, której korzenie sięgają 1929 roku. Pierwotnie produkowała przedmioty z tworzyw sztucznych, z czasem coraz chętniej sięgając po poliamid. Używanie go okazało się hitem przy produkcji poręczy, uchwytów i sanitariów w kontekście myślenia systemowego. Dzisiaj swoje kolekcje firma uzupełnia o akcesoria z chromu i stali szlachetnej o różnorodnych wzorach i elementach wykończeniowych.

Produkty marki HEWI

Marka HEWI specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu sanitariów, okuć budowlanych oraz koncepcji poruszania się bez barier. W swojej ofercie ma produkty ułatwiające osobom niepełnosprawnym codzienne funkcjonowanie. Modularne konstrukcje umywalek, wygodne podajniki i dozowniki na mydła z opcją regulacji wysokości, składane siedziska pod prysznic. Te i wiele innych pozwalają chorym na większą samodzielność oraz swobodę.

Stosowane technologie

HEWI w swoich projektach bazuje na Universal Design, czyli technologii pozwalającej na tworzeniu produktów dopasowanych do uwarunkować użytkowników. Sanitaria spełniają wszelkie wymagania dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE