Innowacyjne rozwiązania dedykowane do hoteli

01 kwietnia '20

Nowy System 900 | Całościowa koncepcja – akcesoria, standardowe systemy dozujące, okucia


Dobry design oznacza dla HEWI również gwarancję różnorodnych opcji. System 900 jest dostępny w wersji ze stali szlachetnej, chromowanej i malowanej proszkowo o głęboko matowej powierzchni w kolorach: białym, szarym lub czarnym.

System 900 umożliwia aranżację pomieszczenia, która jest dokładnie dopasowana do danej koncepcji architektonicznej. Duży wybór akcesoriów łazienkowych do standardowych łazienek przypokojowych, większych systemów dozujących do toalet ogólnodostępnych czy okuć, umożliwia zastosowanie optymalnego produktu.
Spójna koncepcja hotelu spodoba się gościom. System 900 łączy w sobie funkcjonalność i doskonałe wzornictwo z solidną, długotrwałą jakością, stwarzając wartość dodaną dzięki wszechstronnym rozwiązaniom, począwszy od akcesoriów i produktów poprawiających komfort, a skończywszy na elementach wyposażenia przestrzeni bez barier. Dzięki Systemowi 900 mają Państwo możliwość stworzenia przyjaznej atmosfery dla swoich gości, której niezmienną cechą są estetyka i funkcjonalność.

Innowacyjne rozwiązania dedykowane do hoteli

Pomieszczenia sanitarne bez barier stawiają wysokie wymagania pod względem planowania i wyposażania. HEWI posiada dziesiątki lat doświadczenia oraz projektuje innowacyjne produkty w duchu uniwersalnego wzornictwa.

Dzięki rozwiązaniom mobilnym firmy HEWI mogą Państwo elastycznie zaaranżować wyposażenie łazienki hotelowej i zaoferować swoim gościom szczególny komfort i obsługę. Łazienki bez barier są często potrzebne w hotelach w krótkim terminie – dzięki mobilnym poręczom uchylnym i siedziskom prysznicowym, każdą łazienkę można szybko i łatwo dostosować do potrzeb gościa. Rozwiązanie mobilne wpina się do zainstalowanej na stałe płyty montażowej, a gdy już nie jest potrzebne, można je równie łatwo zdjąć. Platformę montażową przykrywa się osłoną. Rozwiązania mobilne zapewniają taką samą funkcjonalność jak produkty zainstalowane na stałe: zapewniają bezpieczne wsparcie i oszczędzają powierzchnię dzięki możliwości złożenia do ściany.

Pomoc w projektowaniu „bez barier”

HEWI oferuje bezpłatny serwis projektowy polegający na doradztwie, sporządzeniu zestawień wyposażenia i projektów zgodnie z normami i indywidualnymi potrzebami inwestora. W zależności od typu obiektu (hotel, szpital, dom opieki, biurowiec czy obiekt użyteczności publicznej), zostaną zaproponowane dedykowane rozwiązania z obszarów: – dostosowania dla osób niepełnosprawnych, – akcesoria łazienkowe i okucia drzwiowe w różnych wykończeniach materiałowych.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE