PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Łazienka szyta „na miarę”

01 kwietnia '20

Kabina prysznicowa uszyta na miarę oczekiwań klientów

Łazienka w hotelu to przestrzeń niezwykle wymagająca. Podczas jej aranżacji należy uwzględnić różne potrzeby i oczekiwania gości. Liczy się komfort, funkcjonalność oraz oryginalny wystrój, które sprawią, że korzystanie z pomieszczenia będzie wyłącznie przyjemnością.

Urządzając łazienki warto sięgać po materiały trwałe, niezawodne i designerskie. Właśnie takie produkty proponuje firma Radaway. Kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, parawany nawannowe czy brodziki marki to synonim najwyższej jakości, funkcjonalności i dodatkowo – oryginalnego designu.

Produkty tworzone na miarę

Radaway w ofercie posiada program „Na miarę”, który umożliwia dopasowanie produktów do niemal każdej sytuacji projektowej. Niestandardowy wymiar pomieszczenia, jego kształt czy istniejące bariery architektoniczne takie jak skosy, belki czy wnęki – nie stanowią problemu podczas aranżacji. Program „Na miarę” pozwala zamówić kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, parawany, a nawet brodziki idealnie dopasowane do wnętrza. Co jest istotne to fakt, że producent gwarantuje inwestorowi wsparcie na każdym etapie współpracy – zaczynając od wyboru produktu, jego pomiarze, a kończąc na montażu i serwisie.

  • Produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Rozwiązania dla nietypowych sytuacji projektowych
  • Wsparcie dla Inwestora.

Niepowtarzalny design

Strefa prysznicowa powinna spełniać także estetyczną rolę. W ofercie marki dostępny jest szeroki wachlarz produktów, w którym znaleźć można modele pasujące do każdego stylu, w jakim urządzona jest łazienka. Czarna kolekcja Hypnotic, modele wykonane w technologii Chrome+ czy elegancka seria Gold to tylko część propozycji. Produkty mogą być również spersonalizowane. Inwestor może wybrać kolor szkła spośród kilku wariantów m.in. grafitowego, brązowego, satynowego, UltraClear o wyjątkowej przejrzystości, Pixarena czy z lustrzaną powłoką Mirror. Dodatkowo niemal każde można ozdobić grawerunkiem. Dzięki usłudze laserowego grawerowania firma jest w stanie nanieść na szybę motyw z dostępnej bazy lub indywidualny projekt np. logotyp hotelu, co sprawi, że łazienka stanie się unikatowa.

  • Kilkadziesiąt modeli do wyboru
  • 4 kolory profili: chrome, chrome+, czarny, złoty
  • 7 wariantów szkła
  • 4 kolory brodzików: biały, czarny, antracytowy, cemento
  • Powłoka hydrofobowa EasyClean® ułatwiająca czyszczenieUsługi dodatkowe: laserowe grawerowanie, wymiana uchwytów, dopasowane akcesoria (wieszak relingowy).

Radaway oferuje również montaż produktów przez Certyfikowanych Instalatorów. Korzystając z usługi inwestor otrzymuje dodatkowo wsparcie serwisu oraz wydłużoną gwarancję na produkty do 5 lat.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE