PDA 2023 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Kompleksowe rozwiązania dla Twojego obiektu

01 kwietnia '20

Kompleksowe rozwiązania dla Twojego obiektu

Nowocześnie i niebanalnie – beton szlachetny to jeden z najmodniejszych materiałów, coraz chętniej wybierany przez projektantów oraz inwestorów. Chcesz zaskoczyć swoich gości eleganckim minimalizmem, zapraszając ich do nowoczesnych, stylowych wnętrz? Poznaj rozwiązania dostępne w ofercie Dasag, które pozwolą Ci stworzyć spójną i prestiżową aranżację hotelu.

Probet-Dasag to ponad 30 lat doświadczenia w kreatywnym wykorzystywaniu możliwości betonu szlachetnego i w konsekwentnym udoskonalaniu produktów. Specjalistyczna wiedza oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają firmie dostosowywać ofertę do zmieniających się potrzeb klientów.

Płyty posadzkowe: stylowa trwałość we wnętrzach

Płyty betonowe łączą w sobie walory użytkowe i estetyczne, zapewniając wyjątkowe wykończenie holi, korytarzy czy innych posadzek w przestrzeni wspólnej. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na obciążenia statyczne, dynamiczne, punktowe oraz na ścieranie. Duży wybór formatów i wzorów pozwala z kolei na tworzenie nowoczesnych, stylowych kompozycji. Beton szlachetny nie tylko wspaniale się prezentuje – jest również wyjątkowo bezproblemowy w pielęgnacji. Twoi goście w otoczeniu nowoczesnego terazzo poczują się luksusowo, a Ty zapewnisz personelowi obiektu łatwość w utrzymaniu czystości.

Płyty nawierzchniowe: piękno z gwarancją

Zaprojektuj przestrzeń wokół hotelu tak, by była jego najlepszą wizytówką. Wszystkie produkty z betonu szlachetnego w ofercie Dasag odznaczają się znakomitą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, są wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a do tego niezwykle estetyczne.

Wewnętrzna impregnacja wszystkich wyrobów w procesie produkcji i zabezpieczenie wybranych serii dodatkową warstwą ochronną DASAG TOP SEAL zapewnia bezproblemową eksploatację na zewnątrz obiektów. W ofercie występują płyty w wersji piaskowanej (PRATO), szlifowanej (BELLO), strukturalnej (LAVE) i płukanej (LAGO).

PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE

Uporządkowana elegancja na każdym kroku to jeszcze jeden przejaw dbałości o wizerunek obiektu. Dzięki wszechstronności betonu szlachetnego posadzki terazzo z oferty Dasag mogą być uzupełnione o dodatkowe elementy wykończeniowe:

  • Zewnętrzne: bloki schodowe | schody terenowe | okładziny schodowe | płyty fasadowe | parapety zewnętrzne | mała architektura | antypoślizgowe płytki basenowe 

  • Wewnętrzne: schody wewnętrzne | okładziny schodowe | okładziny ścienne | parapety wewnętrzne

A może chcesz dać architektowi wolną rękę, a co za tym idzie, zrealizować nieszablonowy projekt, który wyróżni Cię na tle konkurencji? Decyduj o rozmiarze, wzorze i wykończeniu powierzchni betonu! Szeroka oferta rozwiązań Dasag pozwala stworzyć spójną, prestiżową aranżację obiektu oraz zapewnić gościom najwyższy komfort użytkowania.

Głos został już oddany

Pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE