PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Kompleksowe rozwiązania dla Twojego obiektu

01 kwietnia '20

Kompleksowe rozwiązania dla Twojego obiektu

Nowocześnie i niebanalnie – beton szlachetny to jeden z najmodniejszych materiałów, coraz chętniej wybierany przez projektantów oraz inwestorów. Chcesz zaskoczyć swoich gości eleganckim minimalizmem, zapraszając ich do nowoczesnych, stylowych wnętrz? Poznaj rozwiązania dostępne w ofercie Dasag, które pozwolą Ci stworzyć spójną i prestiżową aranżację hotelu.

Probet-Dasag to ponad 30 lat doświadczenia w kreatywnym wykorzystywaniu możliwości betonu szlachetnego i w konsekwentnym udoskonalaniu produktów. Specjalistyczna wiedza oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają firmie dostosowywać ofertę do zmieniających się potrzeb klientów.

Płyty posadzkowe: stylowa trwałość we wnętrzach

Płyty betonowe łączą w sobie walory użytkowe i estetyczne, zapewniając wyjątkowe wykończenie holi, korytarzy czy innych posadzek w przestrzeni wspólnej. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na obciążenia statyczne, dynamiczne, punktowe oraz na ścieranie. Duży wybór formatów i wzorów pozwala z kolei na tworzenie nowoczesnych, stylowych kompozycji. Beton szlachetny nie tylko wspaniale się prezentuje – jest również wyjątkowo bezproblemowy w pielęgnacji. Twoi goście w otoczeniu nowoczesnego terazzo poczują się luksusowo, a Ty zapewnisz personelowi obiektu łatwość w utrzymaniu czystości.

Płyty nawierzchniowe: piękno z gwarancją

Zaprojektuj przestrzeń wokół hotelu tak, by była jego najlepszą wizytówką. Wszystkie produkty z betonu szlachetnego w ofercie Dasag odznaczają się znakomitą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, są wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a do tego niezwykle estetyczne.

Wewnętrzna impregnacja wszystkich wyrobów w procesie produkcji i zabezpieczenie wybranych serii dodatkową warstwą ochronną DASAG TOP SEAL zapewnia bezproblemową eksploatację na zewnątrz obiektów. W ofercie występują płyty w wersji piaskowanej (PRATO), szlifowanej (BELLO), strukturalnej (LAVE) i płukanej (LAGO).

PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE

Uporządkowana elegancja na każdym kroku to jeszcze jeden przejaw dbałości o wizerunek obiektu. Dzięki wszechstronności betonu szlachetnego posadzki terazzo z oferty Dasag mogą być uzupełnione o dodatkowe elementy wykończeniowe:

  • Zewnętrzne: bloki schodowe | schody terenowe | okładziny schodowe | płyty fasadowe | parapety zewnętrzne | mała architektura | antypoślizgowe płytki basenowe 

  • Wewnętrzne: schody wewnętrzne | okładziny schodowe | okładziny ścienne | parapety wewnętrzne

A może chcesz dać architektowi wolną rękę, a co za tym idzie, zrealizować nieszablonowy projekt, który wyróżni Cię na tle konkurencji? Decyduj o rozmiarze, wzorze i wykończeniu powierzchni betonu! Szeroka oferta rozwiązań Dasag pozwala stworzyć spójną, prestiżową aranżację obiektu oraz zapewnić gościom najwyższy komfort użytkowania.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE