PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Armatura i produkty bez barier. Odkryj gamę wzorów, materiałów i kolorów armatury Hewi!

03 grudnia '21

System 900 | Wiele możliwości

Dobry design oznacza dla HEWI również gwarancję różnorodnych opcji. System 900 jest dostępny w wersji chromowej, ze stali szlachetnej i malowanej proszkowo o głęboko matowej powierzchni (w kolorach białym, szarym lub czarnym).

System 900 mat

System 900 mat

© HEWI

Wprowadziliśmy dodatkowo do oferty większe dozowniki oraz podajniki do toalet ogólnodostępnych (wykończenie: stal szczotkowana lub matowe kolory). Dozowniki mydła i środków dezynfekujących proponujemy w różnych wariantach (produkty sensoryczne / manualne), ale zawsze można je łatwo wypełniać dostępnymi na rynku środkami czystości. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów i ich staranna obróbka skutkuje wyjątkową, trwałą jakością Systemu 900.

Umywalka z uchwytem 950.19.070

Umywalka z uchwytem 950.19.070

© HEWI

Professional Care | Stworzone przez ekspertów projektowania bez barier

Seria 900 w obszarze Care, jest tak zaprojektowana, aby najlepiej wspomagała samodzielność i bezpieczeństwo pacjentów. Dzięki temu personel sprawujący opiekę jest znacznie mniej angażowany.

Ławeczka prysznicowa seria 900

Ławeczka prysznicowa seria 900

© HEWI

System 900 umożliwia aranżację łazienki dostosowanej optymalnie do potrzeb każdego użytkownika i zapewniającej jego dobre samopoczucie. Mobilne warianty montuje i demontuje się szczególnie łatwo. Po prostu wpina się je bez użycia narzędzi w zainstalowaną na stałe platformę montażową i zabezpiecza śrubą dociskową.

Klamka mini

Klamka mini

© HEWI

Jeśli takie wsparcie nie jest już potrzebne, to siedzisko prysznicowe (albo składaną poręcz), można szybko usunąć przez zluzowanie śruby. Płytę montażową zakrywa się subtelną zaślepką.

Pomoc w projektowaniu

HEWI oferuje bezpłatny serwis projektowy polegający na doradztwie, sporządzeniu zestawień wyposażenia i projektów zgodnie z normami i indywidualnymi potrzebami inwestora.
W zależności od typu obiektu (hotel, szpital, dom opieki, biurowiec czy obiekt użyteczności publicznej), zostaną zaproponowane dedykowane rozwiązania z obszarów: dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami, akcesoria łazienkowe i okucia drzwiowe w różnych wykończeniach materiałowych.

Uchwyt uchylny seria 900

Uchwyt uchylny seria 900

© HEWI

 

Więcej informacji na stronie firmy HEWI Polska w portalu PdA.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE