ATPOL

Reprezentujemy na polskim rynku wiodące europejskie marki. Gromadzimy w naszym portfolio produkty o doskonałej jakości, ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Ideą naszej oferty jest zaoferowanie surowca oraz wykończonych półproduktów, których zastosowanie w projektach pozwoli na uzyskanie harmonii pomiędzy poszczególnymi jej elementami.

Nasze produkty kierujemy zarówno do producentów jak i architektów poszukujących ciekawych technologicznie i wyrafinowanych stylistycznie rozwiązań. Jako firma dystrybucyjna współpracujemy z najlepszymi europejskimi dostawcami. Naszym priorytetem jest dystrybucja produktów najwyższej jakości, ekologicznych i bezpiecznych w użytkowaniu.

Produkty z naszej oferty znajdą zastosowanie przy produkcji mebli, okładzin ściennych, ścian działowych, podłóg, drzwi, mebli łazienkowych i kuchennych, wyposażenia sklepów i obiektów użyteczności publicznej, paneli dekoracyjnych i akustycznych.

Zapewniamy naszym Klientom i Partnerom produkty oraz serwis na najwyższym poziomie. Dostępność produktów, szybka realizacja zamówień oraz fachowe doradztwo to nieodłączne elementy naszej oferty. Utrzymujemy stany magazynowe kilkuset produktów co pozwala nam na szybką realizację zamówień każdej wielkości. Nieustannie się rozwijamy aby dopasować ofertę do zmieniających się trendów i potrzeb rynku.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE