Zaprojektuj swoją elewację

computer zapisz w ulubionych

Zaprojektuj swoją elewację

25 stycznia '20
DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o.

DORKEN DELTA FOLIE Sp. z o.o.

ul. Ostródzka 88

03-289 Warszawa

tel: 227980821, 227980837

Projektuj elewację – kolor jako ważny element!

Firma Delta wprowadza na polski rynek innowacyjne produkty do kreowania fasad w nowoczesnej kolorystyce – DELTA® FASSADE COLOR. Przekonaj się, jakie nowe możliwości estetycznego designu oferują nowe membrany.

Wszystkie membrany elewacyjne DELTA®-FASSADE COLOR są wyposażone w inteligentną technologię membranową z wodoodpornym, ale „oddychającym” efektem: DELTAR Active Membrane System, ktory chroni fasadę jak skorę.

Dzięki wysokiej „oddychalności” produkt w znacznym stopniu przyczynia się do regulacji wilgotności w elemencie budowlanym, a także do większej wydajności izolacji termicznej.

System elewacji DELTAR-FASSADE COLOR oferuje możliwość zaprojektowania fasady z unikalną estetyką dzięki siedmiu rożnym kolorom i możliwością łączenia z rożnymi materiałami wykończeniowymi.

Możliwości kreowania elewacji jest więc bardzo duża. Można na przykład połączyć otwartą drewnianą boazerię, siatkę metalową lub szkło z DELTAR-FASSADE COLOR, aby stworzyć fasadę, ktora pokazuje zarówno piękno użytego na niej materiału wykończeniowego, jak i efektowny kolor.

Na życzenie klienta i przy odpowiedniej wielkości partii zamowienia możemy zaoferować DELTAR-FASSADE COLOR we wszystkich kolorach palety RAL.

Właściwości produktu

  • Maksymalna ochrona przed promieniowaniem UV. Zarówno membrany, jak i pigmenty barwne zachowują swoje właściwości przez długie lata.
  • Technologia membranowa DELTA-AMS® chroni dach jak druga skóra – jest „oddychająca”, a jednocześnie wodoodporna. Chroni rownież fasadę przed wodą i wiatrem.
  • Na elewacji tworzy się tzw. efekt lotosu – woda bardzo szybko ścieka po materiale, bez przesiąkania.
  • Trwałość kolorów zapewniona jest dzięki użyciu pigmentow nieorganicznych.
  • Produkt jest trudnopalny, klasa palności B-s1, d0 (membrana wraz ze zintegrowanym systemem paskow samoprzylepnych).
  • Membrana poprawia ochronę elewacji przed promieniowaniem UV powyżej standardowego poziomu.

inne w kategorii "PRODUKTY"

KNAUF AMF

Silne marki wyróżniają się tym, że pozostają wierne swoim zasadom, że istnieje powód, dla którego funkcjonują na rynku [...]

ES-SYSTEM

ES-SYSTEM jest liderem we wdrażaniu opraw w technologii LED. Oferuje swoim klientom innowacyjne produkty i technologie, [...]

28 października `19
Systemy Elewacyjne

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. na rynku działa w ramach grupy budowlanej INTER-BUD z siedzibą w Krakowie. [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany