AAR Home Design

Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami z zakresu: 

PROJEKTOWANIA WNĘTRZ
HOME STAGING – przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu
PROJEKTOWANIA MEBLI 
AAR Home Design powstało z miłości do pięknych, harmonijnych i spójnych stylistycznie wnętrz i ogrodów. 

Projektowanie stanowi dla nas wyjątkową szansę na kształtowanie otoczenia. Uznajemy, że projektowanie to w głównej mierze proces twórczy, który łączy w sobie kwestie estetyczne i praktyczne. 

Wsłuchując się w potrzeby klienta skupiamy się na zrealizowaniu spójnego i kompletnego wnętrza. W naszych działaniach kierujemy się tym, aby aranżowana przestrzeń wyrażała osobowość i oczekiwania odbiorcy. Taka postawa pozwala nam wypracować optymalne przestrzenie zarówno do życia jak i pracy.

Nie ograniczamy się jedynie do samego projektu lub wizualizacji, ale towarzyszymy naszym klientom w realizacjach, uwiecznionych w naszym portfolio, w tym docenionych w prestiżowych czasopismach wnętrzarskich. 

Współczesne trendy w architekturze wnętrz i wzornictwie, a na ich podstawie zaprojektowanie ponadczasowej i funkcjonalnej bazy, daje klientowi szerokie spektrum możliwości do  późniejszych zmian i rearanżacji przestrzeni poprzez dodanie, chociażby, drobnych dodatków w kontrastowych kolorach. To jeden z naszych często stosowanych i lubianych przez klientów zabiegów w wykańczaniu upiększaniu wnętrz.

Życie codzienne, piękno, ale i funkcjonalność są nader istotne, stąd w AAR Home Design dbamy o to, żeby proponowane przez nas rozwiązania zapewniały pełen komfort i radość użytkowania.

Kluczowa jest dla nas satysfakcja klienta i jesteśmy dumni z rekomendacji naszych zadowolonych Klientów

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE