AW-STUDIO Pracownia Architektury Wnętrz

AW-STUDIO Pracownia Architektury Wnętrz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz i mebli. Pracownię założyli absolwenci Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Agnieszka Betka i Wojciech Karwowski.

Duże doświadczenie zawodowe pozwala nam na realizację dowolnych zleceń w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni. Nasze projekty wnętrz powstają w oparciu o szeroką wiedzę z zakresu ergonomii, technologii wykonania, przepisów prawa budowlanego oraz znajomości właściwości materiałów wykończeniowych. Uważamy, że dopiero na tej solidnej podstawie można stworzyć wnętrze nie tylko posiadające walory estetyczne spełniające oczekiwania Inwestora, ale przede wszystkim wnętrze w którym dobrze się żyje i funkcjonuje na co dzień.

Większość mebli zastosowanych w naszych projektach jest projektowana indywidualnie przez naszą Pracownię. Są one dopasowane do rozmiarów pomieszczeń i tym samym tworzą niepowtarzalne wnętrze o spójnej formie.

INSPIRACJE