Fort Polska

FORT POLSKA to biuro projektowe, które od 2000 roku tworzy kompleksowe projekty dla różnorodnych inwestycji i obiektów w Polsce i na świecie. Zrealizowaliśmy w ciągu 23 lat ponad 1000 skomplikowanych projektów budowlanych i inżynierskich dla branży budownictwa na terenie 18 krajów. Nasze usługi obejmują wykonywanie wielobranżowych dokumentacji projektowych, ekspertyz, analiz optymalizacyjnych, analiz geotechnicznych oraz wsparcia poszczególnych etapów realizacji inwestycji budowlanych. 

W swej pracy bazujemy na najnowszych technologiach (np. BIM) i licencjonowanym oprogramowaniu 2D i 3D. W swoim portfolio posiadamy projekty dla sektora: biurowego, produkcyjnego, logistycznego, hotelowego, sportowego, mieszkaniowego, centrów handlowych, obiektów użyteczności publicznej. Naszymi klientami są firmy polskie i zagraniczne. Nasz 70-osobowy zespół inżynierów, projektantów, managerów posiada wymagane uprawnienia i pracuje w 5 językach: polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim. 

Jesteśmy dynamicznym biurem projektowym, specjalizującym się nie tylko w projektowaniu konstrukcyjnym, architektonicznym, ale również w kompleksowych rozwiązaniach dotyczących instalacji, sieci i przyłączy. Nasza wielobranżowa działalność obejmuje tworzenie projektów wykonawczych oraz budowlanych dla różnorodnych inwestycji. Działamy na terenie całej Polski, angażując się w projekty o różnym charakterze i skali, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Z pasją podchodzimy do wymagających tematów. Od lat zdobywamy nagrody w swojej branży, potwierdzające nasze kompetencje i znajomość najnowszych technologii.

Nasza firma to wspaniali ludzie, którzy nie tylko angażują się w swoją pracę, ale przede wszystkim pozytywnie zmieniają przestrzeń wokół nas.

INSPIRACJE