FUGA Architektura Wnętrz

FUGA Architektura Wnętrz to autorska pracownia założona przez dwie architektki wnętrz – Antoninę Sadurską i Katarzynę Burak. Pracowania jest efektem naszej pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na dobre jakościowo materiały, ponadczasowy design i funkcjonalność wnętrz. Uważamy, że prostota i klasyka nigdy nie wyjdą z mody, dlatego też w zaprojektowanych przez nas wnętrzach można znaleźć elementy minimalistyczne, klasyki designu oraz przedmioty z historią. W każdej przestrzeni odnajdujemy unikatowość, którą staramy się podkreślić w procesie projektowania – w nowoczesnym budownictwie czy w zabytkowej kamienicy. Nasze projekty cechuje staranne opracowanie i wykonanie.

Antonina Sadurska, współzałożycielka Fugi, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz. W trakcie studiów magisterskich zgłębiała tajniki projektowania na prestiżowej mediolańskiej Politechnice. Każdy projekt traktuje tak, jakby to ona miała zamieszkać, pracować czy funkcjonować w kreowanej przestrzeni. Kiedy nie ma jej w pracowni to biega po budowach nadzorując prace wykonawcze. Uwielbia aktywność fizyczną w każdej postaci: fitness, crossfit czy spokojną jogę oraz kuchnię wegańską. Prywatnie mama Jagienki.

Katarzyna Burak, współzałożycielka Fugi, ukończyła studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Białostockiej na wydziale Architektury Wnętrz. Równocześnie zdobywała doświadczenie w najlepszych pracowniach architektonicznych w Warszawie. Uwielbia tworzyć fotorealistyczne wizualizacje. Każde wnętrze dopieszcza nieoczywistymi detalami, które tworzą charakter projektowanej przestrzeni.  Wspinaczka sportowa, to po wnętrzach jej druga największa pasja, więc jeśli nie ma jej w pracowni to znaczy, że wspina się w skałach.

Ewa Burak, architekt wnętrz, ukończyła wydział Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej. Od 2015 roku związana z renomowanymi warszawskimi pracowniami, gdzie prowadziła ekskluzywne projekty dla najbardziej wymagających inwestorów. Od stycznia 2019 roku zasila zespół Fugi, gdzie prowadzi kompleksowe projekty. Miłośniczka klasyki we współczesnym wydaniu. Poza architekturą uwielbia modę, lato i dobre jedzenia. Prywatnie siostra Kasi.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE