GOSZCZDESIGN

Z wielkiej pasji do tworzenia niepowtarzalnych i pięknych wnętrz, a zarazem funkcjonalnych przestrzeni autorska pracownia Goszczdesign powstała w 2004 roku. Projekty wnętrzarskie zaczęłam tworzyć jednak dużo wcześniej, a momentem przełomowym w karierze był dla mnie rok 2000 kiedy to na łamach ''Wysokich Obcasów” pokazałam swój pierwszy projekt. Moje realizacje były wielokrotnie publikowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie „Dom&Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Beautiful Houses”, „VIVA DECOR”. Przez Dom&Wnętrze, zostałam uznana jako jedna z dziesięciu najlepszych polskich architektów wnętrz.

W swojej karierze zawodowej zrealizowałam kilkadziesiąt projektów wnętrz w Polsce i za granicą, w tym Francji, Niemczech czy Rosji. Specjalizuję się w kompleksowej aranżacji luksusowych apartamentów i rezydencji, ale z powodzeniem projektuję także obiekty użyteczności publicznej. Zaprojektowałam wnętrza w legendarnym już klubie "Utopia", minimalistyczną kawiarnię "Secret Garden” czy stworzyłam sieć wybranych salonów firmy "Atlantic”. Wraz z rozwojem firmy i kolejnymi doświadczeniami powstała pracownia skupiająca wokół siebie profesjonalnych wykonawców.

Inspiracje czerpię ze wszystkiego co mnie otacza. Szukam, podróżuję i uważnie obserwuję, niezależnie czy jestem na warszawskiej ulicy czy na targach w Mediolanie. Wnętrza, które tworzę mają zawsze wyrazisty, niepowtarzalny charakter. Są odważne i niesztampowe. Wśród moich ulubionych marek wyróżniam włoskich producentów: Rifra, Rexa i Baxter, jednak cały czas szukam nowych firm i pomysłów. Z wielką przyjemnością pracuję też z markami Antonio Lupi, Salvatori czy Kettal. Jako pierwsza w Polsce zaczęłam używać produktów Jaimiego Hayona i mozaiki Bisazza, które zyskały ogromną popularność i stały się niezwykle modne na rodzimym rynku. Niezwykle cienię sobie projektantów, którzy myślą niesztampowo, potrafią bawić się wzornictwem, uwielbiam projekty Josepha Diranda i Vincenta Van Duysena

„Dobre pomysły nie mają przeszłości, mają tylko przyszłość.”

Robert Mallet-Stevens , francuski architekt.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE