IP Design

Pracownia projektowa IP Design powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem wnętrz.

„Przez lata, pracownia zyskała nowych pracowników i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na Pomorzu, Mazowszu oraz w Warszawie, jednak jesteśmy otwarci na realizację projektów także w innych rejonach Polski oraz za granicą. W przeszłości realizowaliśmy udane projekty m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nas bariery odległościowe.

W naszym portfolio znajdziesz przykładowe projekty realizowane w naszej pracowni. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele udanych projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych. Zajmowaliśmy się również projektowaniem elewacji, podjazdów oraz terenu wokół budynku. Posiadamy doświadczenie w tematyce tworzenia grafik oraz identyfikacji wizualnych firm. Świadczymy kompleksowe usługi i jesteśmy otwarci na indywidualne oczekiwania naszych klientów.

W pracowni projektowej tworzymy zgrany i dobrze uzupełniający się zespół. Każdy z nas posiada swoje mocne strony i może zaproponować ciekawe rozwiązanie w aktualnie realizowanym projekcie. Do każdego zadania podchodzimy z motywacją i pasją, ponieważ wiemy, że w ten sposób rozwijamy się w dziedzinie, którą wszyscy darzymy miłością” - czytamy w opisie działalności pracowni.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE