Milchina Design

Tworzymy unikatowe wnętrza premium w całości dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Projektujemy zarówno przestrzenie komercyjne, jak i prywatne. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i spotkaniach branżowych, jesteśmy na bieżąco z kluczowymi trendami żeby stwarzać unikatowe wnętrza i spełniać marzenia naszych Klientów. Oferujemy wszystko co jest niezbędne dla skutecznej i sprawnej realizacji.

Nasze motto i kluczowe założenie to komfort dla każdego Inwestora. Głównie działamy w takich stylach jak nowoczesny klasyk, cutting-edge glamour, angielski, mix&match.

Milchina Design to wysoko kwalifikowani specjaliści, profesjonalni, wszechstronni, doświadczeni i utalentowani projektanci wnętrz, którzy podejmują się i realizują każdy projekt z najwyższym zaangażowaniem i wysiłkiem. Terminowe dostarczanie wysokiej jakości prac przy pełnej satysfakcji naszych Klientów jest głównym czynnikiem wyróżniającym nas spośród innych. Członkowie naszego zespołu mają wykształcenie w dziedzinie architektury wnętrz i pracują w branży od kilku lat.

INSPIRACJE