MINIMOO

Minimalizm, ponadczasowe rozwiązania, detal, wysokiej jakości materiały.

MINIMOO to moja autorska pracownia projektowa z siedzibą w Krakowie. Specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu apartamentów, domów, rezydencji. Jestem absolwentką Architektury Wnętrz ASP we Wrocławiu. Po studiach zdobywałam doświadczenie, pracując w wielu rozmaitych biurach projektowych. W 2012 roku założyłam swoją własną firmę.

Pracownia jest spełnieniem moich marzeń o projektowaniu wnętrz, które zaspokajają oczekiwania nawet najbardziej wymagających, świadomych inwestorów. W pracy szczególną uwagę zwracam na detal, proporcje, jakość materiałów, dobrze zaprojektowane oświetlenie i meble. Szczególnie cenię sobie minimalizm i ponadczasowe rozwiązania. Warsztat, doświadczenie i wyczucie estetyczne łączę ze świeżym spojrzeniem i indywidualnym odejściem do każdej przestrzeni.

Poza architekturą i sztuką oraz tym, co związane z szeroko pojętym designem, uwielbiam podróże. Są dla mnie inspiracją, podobnie, jak otaczające mnie faktury, struktury, moda i kolory.

Dużą wagę przywiązuję do opracowania przejrzystego, maksymalnie prostego układu funkcjonalnego dopasowanego do po- trzeb inwestorów. Współpracę z klientami rozpoczynam od rozmowy o tym, co lubią, jakie mają przyzwyczajenia, by móc do każdego wnętrza podejść indywidualnie.

Projekty pracowni MINIMOO były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na łamach prasy branżowej. Podobnie, jak moje obrazy, które pokazywano na rozmaitych wystawach i doczekały się wyróżnień. Jednym z najważniejszych dla mnie wydarzeń było odebranie nagrody z rąk wybitnego malarza, Edwarda Dwurnika.

Projekty i realizacje

(autorskie i we współpracy)

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE