Tulumi interiors

Tulumi interiors to zlepek marzeń, doświadczenia i inspiracji, jest efektem podążania za tym, co mnie uszczęśliwia. Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby, a dobrze zaprojektowane wnętrze powinno być idealnym tłem do naszego życia i wzmacniać pozytywne doświadczenia. Od 9 lat projektuję wnętrza wsłuchując się w potrzeby moich klientów. Moją misją jest tworzenie pięknych i komfortowych wnętrz, opartych na Twoich oczekiwaniach, dopasowanych do stylu życia i możliwości. Stylistycznie uwielbiam eklektyzm, dzięki któremu odnajduję wyjątkowe połączenia, a samo wnętrze nabiera niepowtarzalnego charkteru.

Współpraca nad projektem to długi proces, dlatego doceniam świetne relacje z klientami. Uwielbiam ten moment, gdy łapiemy flow, bo efektem takiej współpracy zawsze są wyjątkowe projekty. Klienci mówią, że czytam im w myślach – bez obaw po prostu czytam między wierszami, analizuję i uważnie słucham. 

Moim źródłem zawodowego szczęścia jest tworzenie wyjątkowych miejsc do życia i spełnianie tym wnętrzarskich marzeń moich klientów. Błysk w oczach klienta po otrzymaniu projektu, a potem jego zrealizowaniu to bezcenne doświadczenie. Czerpię z tego ogromną satysfakcję, a w każdym projekcie zostawiam cząstkę siebie. Jeżeli coś robię to zawsze na 100%! 

Florentyna Paszko-Karczewska

INSPIRACJE