PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Drewniane schody dla twojego domu

11 grudnia '20


Schody produkowane przez naszą firmę „SOWOSZ” to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, gdzie jest mało miejsca, a stały dostęp konieczny – idealne schody do domków kampingowych, na strych czy poddasze, ale również do poruszania się między piętrami w domu.

Dodatkowo wyjątkowo atrakcyjna cena oraz indywidualny charakter sprawiają, że takie właśnie młynarskie schody cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko na zachodzie Europy, ale równie w Polsce. Coraz częściej wybieramy lekkie konstrukcje, które idealnie wpisują się w nowoczesny ekologiczny trend, dodatkowo nie rujnując naszej kieszeni.

Drewniane schody dla Twojego domu © SOWOSZDrewniane schody dla Twojego domu

© SOWOSZ

Schody naszej firmy charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz prostotą przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu. Zastosowanie prostych stopni i elastycznej konstrukcji zapewniło możliwość skonstruowania bardzo wielu modeli w różnych kombinacjach, tak że każdy – nawet indywidualny klient – może wybrać i dopasować odpowiedni model do wnętrza. Pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.

Do produkcji wykorzystujemy drewno świerkowe, pochodzące wyłącznie z Lasów Państwowych, a nasze produkty posiadają certyfikat FSC, co jest dodatkowym atutem przy sprzedaży schodów na rynek zachodni.

Również jako nieliczni na rynku produkujemy schody, które posiadają Krajową Ocenę Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej.


Więcej informacji na stronie firmy PPUH „SOWOSZ” Sp. z o.o. w portalu A&B.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE