Zobacz w portalu A&B!
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Dzień Otwarty w showroomie Franke

15 maja '24

W sobotę, 25 maja odbędzie się Dzień Otwarty w firmowym showroomie Franke w Homepark Janki k. Warszawy. To świetna okazja, aby lepiej poznać nowości i bestsellery szwajcarskiej marki oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji.

bateria kuchena Mythos Masterpiece

bateria kuchena Mythos Masterpiece

© FRANKE

ATRAKCJE I PROGRAM DNIA

W programie dnia przewidziany jest live cooking, który poprowadzi Tomasz Jakubiak, juror programu MasterChef. Wszyscy odwiedzający będą mogli również wziąć udział w konkursie dotyczącym najnowszych, pełnych innowacji produktów, które niedawno uzupełniły ekspozycję w showroomie. Do wygrania jest system filtracji Lina Clear Water, który zapewnia stały dostęp do krystalicznie czystej i przyjemnej w smaku wody. Składa się on z minimalistycznej baterii oraz montowanego w szafce, kompaktowego filtra, który jest mniejszy od innych tego rodzaju rozwiązań.

Dzień Otwarty skierowany jest przede wszystkim do osób, które urządzają kuchnie i w gąszczu różnych propozycji szukają sprzętów idealnie dopasowanych do ich stylu gotowania oraz korzystania z kuchni, a także odpowiadających ich gustowi. Nasz showroom to najlepsze miejsce, gdzie od razu można zapoznać się z pełną gamą urządzeń – od zlewozmywaków i baterii, przez piekarniki, płyty indukcyjne i okapy, po chłodziarki do wina, ekspresy do kawy, systemy filtrowania wody i zarządzania odpadami. W ich wyborze pomogą nasi profesjonalni eksperci – mówi Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR & Event Manager Franke Polska.

nowa płyta zintegrowana z okapem

nowa płyta zintegrowana z okapem

© FRANKE

NOWOŚCI W SHOWROOMIE

Baterie kuchenne Mythos Masterpiece

Kolekcja Mythos Masterpiece to wyrafinowana propozycja dla eleganckiej kuchni. Baterie kuchenne z tej serii zdobyły nagrody Kitchen Innovation Awards 2024 oraz Red Dot Awards 2024. Stanowią one uzupełnienie wielokrotnie nagradzanej linii zlewozmywaków Mythos Masterpiece. Baterie przyciągają uwagę szerokim, masywnym korpusem o teksturowanej powierzchni. Dostępne są w stali szlachetnej oraz modnych kolorach: antracytowym, złotym i miedzianym. Modele te są również bardzo wygodne w codziennym korzystaniu dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica, który można przełączyć na zwarty, krystaliczny strumień laminarny.

Innowacyjny System K-Link

Technologia K-Link łączy wybrane modele płyt indukcyjnych z okapami, tworząc połączony system AGD. Dzięki temu okap automatycznie dostosowuje moc pochłaniania do poziomu pracy płyty indukcyjnej. To nie tylko zwiększa efektywność pracy okapu, ale także redukuje poziom hałasu i zużycie energii elektrycznej. Z technologią K-Link dwa niezależne dotąd urządzenia automatycznie się ze sobą komunikują, co daje większą kontrolę, bezpieczeństwo i przyjemność gotowania.

 

Zlewozmywaki w kolorze łupkowej szarości

Kolor i tekstura łupka inspirują projektantów mody, architektów i artystów. Szary łupkowy zlewozmywak z materiału Fragranite nadaje kuchni spokojną elegancję i pasuje do każdego wnętrza. Świetnie komponuje się z metalicznymi bateriami w połyskującym chromie, szczotkowanym złocie, miedzi oraz matowej czerni. Nowe zlewozmywaki mają lekką teksturę o naturalnym wyglądzie, są odporne na uszkodzenia i zanieczyszczenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości i higieniczne dzięki technologii Sanitized®.

nowy kolor zlewozmywaków wyrazista łupkowa szarość

nowy kolor zlewozmywaków wyrazista łupkowa szarość

© FRANKE

Nowe wersje płyt zintegrowanych z okapem

Płyty zintegrowane z okapem stają się coraz bardziej popularne w kuchni. Nowe modele, Mythos 2gether Icon Steel oraz Maris 2gether Minimal Black, łączą w sobie automatyzację gotowania i oszczędność miejsca. Oferują precyzyjną kontrolę temperatury na 9 poziomach grzania, opcję łączenia sąsiednich pól grzewczych (Flexi), funkcję Booster oraz wysoką efektywność energetyczną. Wygodny dostęp do filtrów oraz możliwość ich mycia w zmywarce (filtr węglowy można także regenerować w piekarniku) ułatwiają konserwację i ponowne użycie. Kompaktowe wymiary silnika oznaczają dodatkową oszczędność miejsca w szafce kuchennej.

okap i płyta połączone technologią K-LINK

okap i płyta połączone technologią K-LINK

© FRANKE

System domowej filtracji Lina Cleart Water

Lina Clear Water to domowy system filtracji łączący kompaktowy design z wysoką efektywnością. System wykorzystuje dwustopniowy proces filtracji, który usuwa z wody zanieczyszczenia o wielkości nawet 0,5 mikrometra, a także nieprzyjemny zapach i poprawia jej smak. Redukuje zawartość pestycydów i metali ciężkich oraz hamuje rozwój bakterii. Kompaktowy filtr jest o połowę mniejszy od innych tego rodzaju rozwiązań, dlatego nie zajmuje cennego miejsca w szafce pod zlewem, dzięki czemu zmieści się tam także standardowy zestaw koszy na odpady. Wymiana filtra jest bardzo prosta, można ją wykonać samodzielnie, bez ryzyka zalania kuchni.

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
Kompleksowe kosztorysy inwestorskie

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE