PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Kompletne systemy oświetlenia zewnętrznego

23 września '19


ROSA to polska firma produkująca kompletne systemy oświetlenia zewnętrznego. Rozpoznawalna na świecie dzięki produktom oświetleniowym na najwyższym poziomie technologicznym, o wysokich walorach jakościowych i estetycznych.

Firma oferuje wszystkie niezbędne elementy pozwalające złożyć kompletny produkt oświetlenia zewnętrznego, anodowane słupy aluminiowe produkowane na automatycznej linii produkcyjnej, oprawy oświetleniowe w tym energooszczędne oprawy LED, kompletne zestawy oświetleniowe LED, słupy o zewnętrznej warstwie z tworzywa sztucznego, złącza słupowe oraz fundamenty betonowe. Nowoczesna anodownia firmy pozwala na anodowanie aluminium w 10 kolorach, każdy z możliwością wybłyszczania. Daje to możliwość dopasowania gotowego produktu firmy do indywidualnego charakteru projektu.

Jakość jest wyznacznikiem wieloletnich działań w branży oświetlenia, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz własnych badań laboratoryjnych. Produkty marki ROSA sprzedawane są do krajów na całym świecie.

KARIN LED EV – NOWOŚĆ

Nowością wśród produktów firmy jest KARIN LED EV – estetyczne połączenie będącej w ofercie kolumny oświetleniowej KARIN LED zintegrowanej ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. Produkt występuje w dwóch konfiguracjach, wersji BASIC proponowanej do instalacji na prywatnych posesjach, a także w wersji przeznaczonej do użytku publicznego bazującej na systemie obsługującym protokół OCPP. Zgodność z protokołem OCPP pozwala na pełną integrację stacji z dostępnymi na rynku systemami zarządzania umożliwiającymi autoryzację oraz rozliczenie usługi ładowania. Moce znamionowe punktu ładowania mieszczą się w przedziale od 3,7 kW do 22 kW.

Firma realizuje indywidualne projekty oświetleniowe dopasowane do potrzeb klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE