computer zapisz w ulubionych

Kompletne systemy oświetlenia zewnętrznego

23 września '19
ROSA / Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

ROSA / Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

ul. Strefowa 1

43-109 Tychy

tel: 327388901


ROSA to polska firma produkująca kompletne systemy oświetlenia zewnętrznego. Rozpoznawalna na świecie dzięki produktom oświetleniowym na najwyższym poziomie technologicznym, o wysokich walorach jakościowych i estetycznych.

Firma oferuje wszystkie niezbędne elementy pozwalające złożyć kompletny produkt oświetlenia zewnętrznego, anodowane słupy aluminiowe produkowane na automatycznej linii produkcyjnej, oprawy oświetleniowe w tym energooszczędne oprawy LED, kompletne zestawy oświetleniowe LED, słupy o zewnętrznej warstwie z tworzywa sztucznego, złącza słupowe oraz fundamenty betonowe. Nowoczesna anodownia firmy pozwala na anodowanie aluminium w 10 kolorach, każdy z możliwością wybłyszczania. Daje to możliwość dopasowania gotowego produktu firmy do indywidualnego charakteru projektu.

Jakość jest wyznacznikiem wieloletnich działań w branży oświetlenia, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz własnych badań laboratoryjnych. Produkty marki ROSA sprzedawane są do krajów na całym świecie.

KARIN LED EV – NOWOŚĆ

Nowością wśród produktów firmy jest KARIN LED EV – estetyczne połączenie będącej w ofercie kolumny oświetleniowej KARIN LED zintegrowanej ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. Produkt występuje w dwóch konfiguracjach, wersji BASIC proponowanej do instalacji na prywatnych posesjach, a także w wersji przeznaczonej do użytku publicznego bazującej na systemie obsługującym protokół OCPP. Zgodność z protokołem OCPP pozwala na pełną integrację stacji z dostępnymi na rynku systemami zarządzania umożliwiającymi autoryzację oraz rozliczenie usługi ładowania. Moce znamionowe punktu ładowania mieszczą się w przedziale od 3,7 kW do 22 kW.

Firma realizuje indywidualne projekty oświetleniowe dopasowane do potrzeb klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Głos został już oddany

okno zamknie się za 5