Ogólnopolski

termin składania prac

31.05.2021

Konkurs „Wnętrze w stylu boho – sypialnia”

organizator: Tera Group Pracownia Architektoniczna, Dom Architektury i Wzornictwa

Dom Architektury i Wzornictwa wraz z Tera Group Pracownia Architektoniczna organizuje konkurs dla projektantów pod hasłem “Wnętrze w stylu boho-sypialnia”. Konkurs ma na celu wspieranie i promowanie młodych projektantów, a także zwrócenie uwagi jak ważny jest design w codziennym życiu człowieka, począwszy od sypialni. Organizator wybierając tematykę konkursu chce promować ideę i styl boho, którego charakter przybliża nas do natury a także podkreśla płynące z niej wartości.

cel

Konkurs ma na celu wspieranie i promowanie młodych projektantów, a także zwrócenie uwagi jak ważny jest design w codziennym życiu człowieka, począwszy od sypialni. Organizator wybierając tematykę konkursu chce promować ideę i styl boho, którego charakter przybliża nas do natury a także podkreśla płynące z niej wartości.

warunki

Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy posiadający zdolność do czynności projektowych. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do projektantów, architektów, designerów, artystów plastyków, studentów i absolwentów kierunków architektonicznych i projektowych. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu tylko jeden projekt. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które wcześniej nie brały udziału w innych konkursach oraz powstałe po dacie ogłoszenia niniejszego konkursu - po 20.04.2021. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. Wytyczne dot. prac konkursowych dostępne na oficjalnej stronie organizatora.

kalendarium

  • Termin składania prac: 21.03 - 20.04.2021 r.
  • Ogłoszenie wyników: 20.05.2021 r.
  • Wręczenie nagród: do 25.05.2021 r.

nagrody

  • I Nagroda: pufa Nobo 90 cm x 90 cm marki Absynth
  • II Nagroda: lampa stojąca Oslo 180 cm marki Kandela Lighting, designerski przedłużacz elektryczny Triples marki ZetPeTy
  • III Nagroda: kwietnik Ancymon czarny marki Elementuj, rattanowe kaktusy dekoracyjne (2 sztuki 100 cm i 30 cm) marki Lilushop

sąd konkursowy

Osobowy skład sądu konkursowego zostanie opublikowany 22.03.2021 r. na stronie organizatora.

regulamin

https://daiwdesign.pl/konkurs/

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE