Nowy Targ

termin składania prac

08.06.2021

„maksimum DESIGN-u optimum FOLK-u”

organizator: Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu, ARCHI-Projekt

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu i Firma Projektowo-Budowlana ARCHI-Projekt zapraszają młodych artystów do udziału w konkursie „maksimum DESIGN-u optimum FOLK-u”. Konkurs ma charakter otwarty, dedykowany jest studentom oraz przyszłym studentom architektury i kierunków pokrewnych.

cel

Konkurs organizowany jest w dziedzinie nauki. Jego celem jest promocja uczelni, a w szczególności kierunku architektura i innych kierunków artystycznych, jak również wyłonienie trzech najlepszych prac konkursowych – aranżacji mieszkania o powierzchni 37,5 mkw.

warunki

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą brać w nim udział osoby pełnoletnie. Dedykowany jest studentom i przyszłym studentom architektury i kierunków pokrewnych.

Organizatorzy konkursu czekają na kreatywne pomysły rozwiązania. Najważniejszą wskazówką jest to, aby apartament zaprojektować dla osób, które oczekując współczesnego designu cenią jednocześnie sztukę regionalna, tradycyjne materiały, rękodzieło, snycerkę. Jury konkursowe będzie brało pod uwagę: innowacyjność zastosowanych rozwiązań, kreatywność, utożsamienie się z kontekstem miejsca, charakter subtelnego nawiązania do regionu podhalańskiego oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej. Szczegółowe warunki uczestnictwa i wytyczne dot. prac znajdują się na stronie organizatora konkursu.

kalendarium

  • Termin składania prac: 08.06.2021 r.
  • Ogłoszenie wyników konkursu: 15.06.2021 r.

nagrody

  • I Nagroda: 5 000 zł
  • II Nagroda: 2 000 zł
  • III Nagroda: 1 000 zł

więcej informacji

Szczegółowe informacje i materiały do pobrania na stronie organizatora konkursu.

regulamin

https://ppuz.edu.pl/edc_media/Structure/Item-6155/TinyFiles/Ppuz-regulamin-konkursu-pt-maksimum-designu-i-optimum-folku.pdf

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE