PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Lekkie konstrukcje aluminiowe

28 października '19


INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. na rynku działa w ramach grupy budowlanej INTER-BUD z siedzibą w Krakowie. Kompleksowa realizacja elewacji aluminiowo-szklanych jest jednym z pięciu strategicznych obszarów działalności Firmy INTER-BUD.

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. jest producentem lekkich konstrukcji aluminiowych opartych na systemach Aluprof i innych, okładzin elewacyjnych z płyt kompozytowych typu Alucobond oraz wszelkich elewacji wentylowanych.

Mnogość rozwiązań we wspomnianych systemach Aluprof stwarza ogromne możliwości wykorzystania ich w konstrukcjach budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych, dając pole do popisu w realizacji wielu interesujących przedsięwzięć architektonicznych i konstrukcyjnych, uwzględniających nowatorskie wizje architektoniczne łączące szkło, kamień i stal.

Kompleksowo realizując zadania elewacyjne bardzo często realizujemy elewacje wentylowe z płyt kompozytowych typu Alucobond. Przeznaczone są one do wykonywania zewnętrznych okładzin elewacyjnych na ruszcie aluminiowym. W ostatnim czasie modne stały się również elewacje ceramiczne z płyt ceramicznych Creaton Tonality. Dzięki nim każda elewacja, nowoczesna, czy też tradycyjna, zyskuje w ten sposób innowacyjny wygląd. Dużymi zaletami elewacji wentylowanych z płyt kompozytowych oraz z płyt ceramicznych jest możliwość wykonywania ich w różnych kolorach, co pozwala osiągnąć ciekawe efekty wizualne.

Zaplecze produkcyjne INTER-BUD Systemy Elewacyjne charakteryzuje doskonale wyposażony park technologiczny, oraz kompetentna załoga. Ścisła współpraca z pozostałymi spółkami Grupy INTER-BUD pozwala na szybkie wykonywanie zadań w zakresie szerszym niż podstawowa działalność INTER-BUD Systemy Elewacyjne – wykonywanie stalowych konstrukcji szkieletowych, obudowanych konstrukcjami aluminiowymi. Bacznie obserwując potrzeby rynku budowlanego i tendencje na nim występujące pracujemy nad ciągłym rozwojem Firmy.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE