computer zapisz w ulubionych

Lekkie konstrukcje aluminiowe

28 października '19
INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o.

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o.

ul. Czerwone Maki 65

30-392 Kraków

tel: 122525350

fax: 122525353


INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. na rynku działa w ramach grupy budowlanej INTER-BUD z siedzibą w Krakowie. Kompleksowa realizacja elewacji aluminiowo-szklanych jest jednym z pięciu strategicznych obszarów działalności Firmy INTER-BUD.

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. jest producentem lekkich konstrukcji aluminiowych opartych na systemach Aluprof i innych, okładzin elewacyjnych z płyt kompozytowych typu Alucobond oraz wszelkich elewacji wentylowanych.

Mnogość rozwiązań we wspomnianych systemach Aluprof stwarza ogromne możliwości wykorzystania ich w konstrukcjach budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych, dając pole do popisu w realizacji wielu interesujących przedsięwzięć architektonicznych i konstrukcyjnych, uwzględniających nowatorskie wizje architektoniczne łączące szkło, kamień i stal.

Kompleksowo realizując zadania elewacyjne bardzo często realizujemy elewacje wentylowe z płyt kompozytowych typu Alucobond. Przeznaczone są one do wykonywania zewnętrznych okładzin elewacyjnych na ruszcie aluminiowym. W ostatnim czasie modne stały się również elewacje ceramiczne z płyt ceramicznych Creaton Tonality. Dzięki nim każda elewacja, nowoczesna, czy też tradycyjna, zyskuje w ten sposób innowacyjny wygląd. Dużymi zaletami elewacji wentylowanych z płyt kompozytowych oraz z płyt ceramicznych jest możliwość wykonywania ich w różnych kolorach, co pozwala osiągnąć ciekawe efekty wizualne.

Zaplecze produkcyjne INTER-BUD Systemy Elewacyjne charakteryzuje doskonale wyposażony park technologiczny, oraz kompetentna załoga. Ścisła współpraca z pozostałymi spółkami Grupy INTER-BUD pozwala na szybkie wykonywanie zadań w zakresie szerszym niż podstawowa działalność INTER-BUD Systemy Elewacyjne – wykonywanie stalowych konstrukcji szkieletowych, obudowanych konstrukcjami aluminiowymi. Bacznie obserwując potrzeby rynku budowlanego i tendencje na nim występujące pracujemy nad ciągłym rozwojem Firmy.

Głos został już oddany

okno zamknie się za 5

Velux ArchiTips
Velux ArchiTips
Rewolucyjne i rewelacyjne sufity HeartFelt® Origami od Hunter Douglas Architectural
Rewolucyjne i rewelacyjne sufity HeartFelt® Origami od Hunter Douglas Architectural