PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Multiformatowe płyty gresowe nie tylko na podłogi

01 listopada '19


Płytki ceramiczne i gresy Opoczno od lat cieszą się uznaniem projektantów i architektów ze względu na wyjątkową estetykę, perfekcyjne odwzorowanie wzorów natury i świata, dostępność płytek o różnych formatach i wykończeniach powierzchni oraz ich jakość i unikalne właściwości.

Odporność na wilgoć, antypoślizgowość, czy możliwość stosowania z ogrzewaniem podłogowym to cechy, które sprawiają, że są chętnie wybierane zarówno do łazienek w domach i mieszkaniach, ale też w obiektach użyteczności publicznej.

Grand Concept to propozycja multiformatowych płyt gresowych przeznaczona do wnętrz– nie tylko na podłogi, ale ściany i elementy dekoracyjne wybranych powierzchni. Płytki w kolekcjach występują w różnych formatach od 30x60 do nawet 120x120.

Grand Stone – kamień, którego piękno nie przemija
W kamiennej odsłonie Grand Concept, w linii Grand Stone, znajdziemy kolekcje inspirowane marmurem: klasyczną białą Calacatta Marble, Calacatta Gold z oryginalnym złotym i szarym użyłowieniem, nietypowy marmur w odcieniach szarości Lake Stone czy ciemne, głębokie kompozycje czarnego marmuru ze złotymi i białymi żyłami Royal Black.

Grand Concrete – surowy minimalizm
Kolekcja Grand Concrete pokazuje jak wszechstronny może okazać się niepozorny beton. Serie płytek Grava i Quenos oferują zarówno płytki matowe, jak i te połyskujące, bardziej eleganckie.

Grand Colours – jednolite kolory ziemi
Warto zwrócić uwagę na propozycję płytek w naturalnych kolorach ziemi, od ciepłego kremowego po nasycone szarości. Płytki Optimum barwione w masie z kolekcji Grand Colours sprawdzą się w przestrzeniach publicznych i biurach.

Grand Wood – drewno na trzy sposoby
Deski gresowe Grand Wood wpisują się w trendy wnętrzarskie oparte na naturalnych materiałach i fakturach oraz prostych formach. Kolekcje Grand Wood – Prime, Natural i Rustic, w formatach 20x180 cm i 20:120 to deski gresowe perfekcyjnie odwzorowujące strukturę, rysunek oraz kolorystykę dębu i jesionu.

Patchwork Concept to kolekcje wykorzystujące motywy geometryczne, roślinne, czy inspirowane wzorami vintage. Utrzymane są w uniwersalnych barwach – bieli, czerni i szarości.

Płytki – cegiełki w formacie 10:30 to kwintesencja szyku i ponadczasowej klasy. Bogactwo wzorów, struktur i kolorów daje szerokie możliwości aranżacyjne łazienek w różnych stylach – od klasycznej elegancji rodem ze starej kamienicy, do nowoczesnych wnętrz, gdzie mogą stanowić subtelny element dekoracyjny

MONOBLOCK to nowoczesne wzornictwo oddane na mniejszym formacie płytki – efekt pracy nad nową propozycją dla otwartych na niestandardowe rozwiązania klientów. Kolekcja inspirowana tradycyjnym formatem 20:20 w szerokiej skali kolorystycznej, od bieli do czerni poprzez żywe kolory i pastele.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE