PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Kolekcje Opoczno do łazienek - szeroki wachlarz wzorów i struktur na powierzchni płytek

03 grudnia '21

Kolekcje Opoczno do łazienek - szeroki wachlarz wzorów i struktur na powierzchni płytek

Kolekcje Opoczno do łazienek to różnorodny wachlarz wzorów wyrażonych nie tylko za pomocą grafik, ale również struktur na powierzchni płytek.

Love You Navy

Love You Navy

© CERSANIT/OPOCZNO

Oferta firmy

Opoczno odpowiada na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów poszukujących rozwiązań do obiektów użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiada kolekcje dla najczęściej spotykanych scenariuszy aranżacji łazienek, tj. w klasycznej bieli czy nowoczesnym minimalizmie, ale także równie chętnie wykorzystywane płytki drewnopodobne np. serii Grand Wood. Dużą popularnością cieszą się beże i delikatne pastele, które ocieplają wnętrza.

Eternal

Eternal

© CERSANIT/OPOCZNO

Opoczno proponuje także aranżacje z kolekcjami inspirowanymi betonem i kamieniem, eleganckim marmurem oraz popularne szarości czy czarne lub sterylnie białe płytki, które nadają łazienkom nowoczesności. W swojej ofercie łączy kolory i płytki strukturalne, czego przykładem jest kolekcja Ocean Romance czy Love You Navy (finalista Dobry Wzór), w której zgaszony niebieski zostaje zaprezentowany w wielu odsłonach, jak strukturalne płytki z efektowną powierzchnią czy też mozaika w oryginalnym kształcie.

Color Crush Green Show

Color Crush Green Show

© CERSANIT/OPOCZNO

Rozmiary płytek

Formaty płytek to zarówno wielkoformatowe 120:120, 60:120, 80:80 cm czy bardziej klasyczne 30:60, 60:60 oraz 30:90 cm. Warto zwrócić uwagę na tradycyjne w formacie, ale o nowoczesnym wzornictwie i wyjątkowo wdzięczne w projektowaniu płytki 20:20 cm. Opoczno jako pierwszy producent na rynku wprowadziło format 40:120 cm. Kolekcje te wyróżnia oryginalne wzornictwo łączące efektowne grafiki i głębokie struktury oraz zaskakująca interpretacja klasycznych materiałów.

Różnorodne kolekcje Opoczno stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem zarówno ponadczasowej klasyki, jak i minimalistycznej nowoczesności.

Więcej informacji na stronie firmy CERSANIT S.A. na portalu PdA.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE