okno zamknie się za 5

Obniż koszty ogrzewania budynków za pomocą wełny

computer zapisz w ulubionych

Obniż koszty ogrzewania budynków za pomocą wełny

28 września '19
ISOROC POLSKA S.A.

ISOROC POLSKA S.A.

ul. Leśna 30

13-100


Rozwój wiedzy naukowej i technologii sprawia, że możemy tworzyć produkty dla budownictwa, których skuteczność jest zdecydowanie wyższa niż tych używanych dotychczas. Dzięki ich zastosowaniu możemy znacznie obniżyć koszty ogrzewania budynków i zwiększyć komfort ludzi w nich przebywających. Jednym z takich nowoczesnych materiałów przeznaczonych do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej jest asortyment marki ISOROC.

Izolacyjność cieplna

Wysokie właściwości termoizolacyjne produktów marki ISOROC zapewnia porowata struktura wełny mineralnej będąca izolatorem ciepła. Pozwala to na zminimalizowanie strat ciepła przegrody budowlanej a tym samym zmniejszenie zużycia energii.

Wysoka ognioodporność

Wełna mineralna marki Isoroc produkowana jest z naturalnych, niepalnych komponentów. Dzięki temu utrzymuje swoje właściwości fizyczno-mechaniczne w temperaturach powyżej +1000°C, gwarantując tym samym spełnienie najwyższych wymagań bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wszystkie produkty posiadają najwyższą klasę ogniową A1 – nie rozprzestrzeniają płomieni i stanowią zaporę ogniową.

Wysoki stopień hydrofobowości

Wilgoć jest jednym z czynników, które niszczą lub obniżają jakość konstrukcji budowlanych. Produkty z wełny mineralnej ISOROC są produkowane z użyciem specjalnych dodatków hydrofobowych, które zapobiegają przenikaniu wilgoci do struktury materiału, a tym samym zwiększają stabilność właściwości termicznej izolacji.

Izolacja akustyczna

Ze względu na włóknistą strukturę produkty z wełny mineralnej posiadają wysoką izolacyjność akustyczną. Wełna mineralna pozwala stworzyć komfortowe, dźwiękochłonne środowisko zapewniające idealne warunki mieszkalne.

Wpływ na środowisko

Produkty marki ISOROC powstają z naturalnych komponentów i są bezpieczne dla użytkowników oraz mają neutralny wpływ na środowisko. Montaż i eksploatacja przyjaznych środowisku materiałów termoizolacyjnych ISOROC przyczynia się do tworzenia korzystnego mikroklimatu w pomieszczeniach, a także ich wysokiej wydajności – oszczędności energii, a tym samym zachowania ekologii środowiska.

Wełna dla Ciebie

Wełna mineralna marki ISOROC dostępna jest w szerokim wachlarzu asortymentów. Zarówno w formie płyt jak i lameli. Pozwala to na zapewnienie poprawy efektywności energetycznej i akustycznej budynków od piwnicy aż po dach. Budując czy termomodernizując swój dom warto wziąć pod uwagę produkty, które kompleksowo rozwiążą problem oszczędzania energii.

Więcej o produktach marki ISOROC znajdziesz na stronie www.isoroc.pl

inne w tej kategorii

Nowy budynek z wykorzystaniem systemów Aluprof

Dobiegły końca prace związane z rekonstrukcją i budową jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Poznania. Słynne [...]

KFA ARMATURA

Czarny pasuje do wszystkiego, ciemne kolory pomniejszają optycznie wnętrza, czarny jest ponury i przygnębiający, czerń [...]

MS więcej niż OKNA

Żaluzje fasadowe mSun+ zostały zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniego poziomu nasłonecznienia we wnętrzach, [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany